Suikastçı Teröriste Müebbet Cezası! Hedefte Soylu ve Akar Vardı

Suikastçı Teröriste Müebbet Cezası! Hedefte Soylu ve Akar Vardı

İç işleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, teröristlerin hedefi haline geldi. Suikast talimatı alan kişi adalete teslim oldu.

Suikastçı terörist Sonay Bakar'ın, müebbet hapis cezasına çarptırıldığı mahkeme heyeti tarafından açıklandı. Bakan Süleyman Soylu ve Hulusi Akar'a suikast iddiasıyla yargılanan terörist müebbet hapis cezası aldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a karşı suikast talimatı alan PKK'lı terörist yakalandı. 

Sonay Bakar isimli kadın terörist Ankara'da emniyet güçlerine teslim oldu. Teslim olan Sonay Bakar, emniyet güçleri ile örgüt hakkında birçok bilgi paylaştı. 250 örgüt üyesi kişi hakkında bilgiler verdi.

Ankara'da teslim olan kadın terörist, terör örgütü PKK'ya yönelik bilgiler paylaştı. Suikast girişiminden vazgeçerek emniyet güçlerine teslim oldu. Teslim olduktan sonra örgüt üyelerine dair bilgiler paylaştığı ortaya çıktı. Örgütün hedefinde Bakan Soylu ve Akar'ın olduğunu açıkladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a suikast yapacağını itiraf etti.

Sonay Bakar isimli terörist Ankara'da emniyet güçlerine teslim oldu. Geçtiğimiz günlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a suikast yapmak için gönderilen kadın terörist teslim olmuştu. Sonay Bakar isimli kadın terörist Ankara'da teslim olduktan sonra 250 örgüt üyesini de deşifre etti. 

akar-soylu-suikast.webp

Kadın Terörist Emniyet Güçlerine 250 Örgüt Üyesi Hakkında Bilgi Verdi

Kadın terörist Sonay Bakar, Ankara'da teslim oldu. Öte yandan 250 terör örgütü hakkında bilgi verdi. Terör örgütü PKK'ya üye olan Sonay Bakar isimli kadın terörist Ankara'da teslim olmuştu. Bunu dışında 250 örgüt üyesini deşifre etmişti. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'a suikast yapacağını itiraf etti. 

Terör örgütü PKK'nın üyesi olan Bakar, suikast planı hazırlandığını itiraf etti. Ankara'ya gönderilen Sonay Bakar isimli kadın terörist teslim olmuştu. Yapılan soruşturma esnasında 250 örgüt üyesine dair bilgileri emniyet güçleri ile paylaştı. Mahkeme, Sonay Bakar'ın müebbet hapis cezasına çarptırıldığını bildirdi.

Ankara'da teslim olan Sonay Bakar, terör örgütüne dair bilgileri emniyet güçleri ile paylaştı. Terörist Sonay Bakar, 2 Bakan'a suikast girişiminde bulunacağını itiraf etti. Geçtiğimiz günler örgüt üyesi hakkında da bilgi paylaştı. Ankara'da teslim olan terörist 250 örgüt üyesi hakkında konuştu. 

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.