Sadece 12 Yıl Ceza Aldı!

Sadece 12 Yıl Ceza Aldı!

Sadece 12 yıl ceza aldı! Sevgilisi parça parça ederek canice öldüren tarihçi için mahkeme sadece 12 yıl ceza vermekle yetindi.

Sadece 12 yıl ceza aldı! Sevgilisi parça parça ederek canice öldüren tarihçi için mahkeme sadece 12 yıl ceza vermekle yetindi.

Rusya Federasyonu'nda, geçtiğimiz yılın Kasım ayında, aşırı alkol alarak, içinde uzuv parçaları olan bir torba ile nehre düşen, 63 yaşındaki Sokolov ile ilgili gerçekler çok geçmeden ortaya çıkmıştı.

anastasia-yescenko-oleg-sokolov.jpg63 Yaşındaki ünlü Rus Tarihçi, sevgilisini parçalaya parçalaya öldürdüğü belirlendi. Aslında, uzmanlar uzun süre ceset parçaları bulunan genç kadının kimliğini belirlemek için çaba harcadı. Sonrasında ortaya çıktı ki ceset, yaşlı adamın sevgilisi 24 yaşında Anastasia Yeşçenko'ya ait. Rusya bu olayı konuşmaya başladı.

GEÇ KIZIN KATİLİ CANİ TARİHÇİ MAHKEMEYE ÇIKARILDI

Genç kızın katili cani tarihçi mahkemeye çakarıldı. Cani tarihçi mahkemede savunmasını yaparken, 24 yaşındaki genç sevgilisi Anastasia Yeşçenko'ya 4 el ateş ettiğini ifade etmişti. Daha sonra da, hem testere ile, hem de mutfaktaki ekmek bıçağı ile organlarını tek tek nasıl kestiğini soğukkanlılıkla tane tane anlatmıştı.

NAPOLYON KIYAFETLERİ GİYİP, BU KILIKTA İNTİHAR EDECEKTİ.

Rusya Federasyonu'nun st. Petesburg kentinde, olayla ilgili görevlendirilen cinayet bürosu ekiplerindeki polisler, nehir suyunun aktığı yönü takip ettiklerinde, gen. kıza ait diğer vücut parçası olan organlarını da bulmuştu. Mahkemedeki ifadesine göre, sevgilisini hunharca öldüren cani tarihçi katil, 24 yaşındaki genç kızın cesedinden kurtulduktan sonra, kamuoyuna açık bir yerde Napolyon kıyafetleri giyip, bu kılıkta intihar edecekti.

Mahkeme cani katile sadece 12 yıl ceza verdi. Ceza Rusya Federasyonu'ndaki Rus vatandaşlardan tepki gördü. Rusya'da karar sert dille eleştirildi. Aynı zamanda genç kızın hocası da olan Sokolov, öldürdüğü sevgilisiyle birlikte çok sayıda tarih araştırması da yapmıştı.

anastasia-yescenko-oleg-sokolov-sevgilisi-parcaladi.jpg

BİRLİKTE SUNUM YAPTIKLARI ARAŞTIRMALAR DA OLMUŞTU

Hatta birlikte sunum yaptıkları araştırmalar da olmuştu. Fransa hükümeti tarafından Fransız tarihi üzerine yaptığı çalışmalar nedeniyle üstün hizmet nişanıyla da şereflendirilen cani katil Oleg Sokolov, bilhassa Napolyon konusunda son derece uzman bir tarihçi olarak biliniyor.

 

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.