Kastamonu Gözünü Deprem İle Açtı… 4.5 Büyüklüğünde Deprem Yaşandı

Kastamonu Gözünü Deprem İle Açtı… 4.5 Büyüklüğünde Deprem Yaşandı

Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı tarafından açıklanan bilgiler neticesinde Kastamonu'da deprem yaşandığını bildirildi.

Kastamonu gözünü deprem ile açtı… 4.5 büyüklüğünde deprem yaşandı. Alınan son dakika bilgisine göre Kastamonu'da deprem oldu. 12 Şubat tarihinde Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı tarafından açıklanan bilgiler neticesinde Kastamonu'da deprem yaşandığını bildirildi.

12 Şubat tarihinde Kastamonu'da sabah saatlerinde deprem meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı tarafından açıklanan bilgilere göre Kastamonu sabah saatlerinde deprem yaşadı.

Sabah saatlerinde Kastamonu'da yaşanan deprem çevre illerde hissedildi. Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı, deprem sonucunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını, can ve mal kaybının olmadığını açıkladı.

Sabah Saatlerinde Yaşanan Deprem, Korku ve Panik Yarattı…

Sabah saatlerinde yaşanan deprem, korku ve panik yarattı… Sabah saatlerinde Kastamonu'da yaşanan depremin ardından vatandaşlar kısa süreli korku ve panik yaşadı. Alınan bilgiler neticesinde il genelinde herhangi bir can ve mal kaybının yaşanmadığı bildirildi.

Kandilli Rasathanesi ile Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı, Kastamonu'da yaşanan depreme ilişkin son dakika bilgilerini paylaştı. Kastamonu'da sabah saatlerinde deprem meydana geldi.

kastamonu-deprem.jpg

Alınan son dakika bilgilerine göre Kastamonu, sabah deprem ile sallandı. Kastamonu'da Sabah saatlerinde 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Açıklanan veriler kapsamında depremin derinliği 7 kilometre olarak ölçüldü. Depremin merkez üssünün ise Kastamonu olduğu açıklandı.

Kandilli Rasathanesi Depremin Büyüklüğünü 4.9 Olarak Paylaştı

Kandilli Rasathanesi depremin büyüklüğünü 4.9 olarak paylaştı. Sabah 06.37'de Kastamonu'da 4.5 büyüklüğünde deprem yaşandı. Kastamonu'da yaşayan vatandaşlar kısa süreli panik yaşayarak kendilerini sokağa attı. Açıklanan bilgiler neticesinde deprem sonrası herhangi bir olumsuzluk olmadığı bildirildi.

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı, Kastamonu'da sabah saatlerinde gerçekleşen depremin büyüklüğünü 4.5 olarak açıklarken, Kandilli Rasathanesi ise bu depremin 4.9 büyüklüğünde olduğunu paylaştı.

Kandilli Rasathanesine göre Kastamonu'da sabah saatlerinde 4.9 büyüklüğünde deprem oldu. Kastamonu'da gerçekleşen deprem neticesinde herhangi can ve mal kaybının yaşanmadığı bildirildi.

Yapılan açıklamalar neticesinde Kastamonu’da yaşanan depremin ardından Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı tarafından çalışmaların sürüdüğü, bölgesel incelemelerin yapıldığı, can ve mal kaybının olmadığı açıklandı.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.