Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'ten Abdullah Yüksel Ziyareti

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'ten Abdullah Yüksel Ziyareti

Gölbaşı Belediye Başkanı Sayın Ramazan Şimsek, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı olan Abdullah Yüksel'i ziyaret etti.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimsek, Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel'i ziyaret etti. Bunun dışında Sn. Ramazan Şimşek beraberinde Özel Kalem Müdürü Sn. Osman Bostanoğlu ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel'i ziyaret ettiler. Bunun dışında ziyaret sonrası Abdullah Yüksel, Ramazan Şimşek ve Osman Bostanoğlu fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

golbasi-belediye-baskani-ramazan-simsekten-abdullah-yuksel-ziyareti.jpg

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, 1968 yılı Ankara'nın Gölbaşı Yavrucuk Köyü Mahallesi'nde dünyaya geldi. Öğrenim hayatına Yavrucuk Köyü’nde başlayarak Dr. Şerafettin Tombuloğlu Lisesi’nde devam etti. Aynı zamanda Ramazan Şimşek, Serbest Muhasebeci olarak iş hayatına başladı. 1992 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Sigorta Acenteliği faaliyetlerini kapsayan ofisini kurdu. Evli ve bir çocuk babası.

golbasi-belediye-baskani-ramazan-simsekten-abdullah-yuksel-ziyareti-001.jpggolbasi-belediye-baskani-ramazan-simsekten-abdullah-yuksel-ziyareti-002.jpg

2005 – 2008 Yılları Arası Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe Başkanlığı İlçe Sekreteri olarak çalıştı. 2008 - 2012 Yılları arasında Adalet ve Kalkınma Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı olarak görev yaptı. Çeşitli S.T.K.' larda yöneticilik görevi üstlenerek sosyal projelerde yer aldı. Milliyetçi Hareket Partisi Gölbaşı İlçe teşkilatında çeşitli görevler üstlendi. 2014 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Gölbaşı Belediye Meclis üyesi seçildi.

2014 – 2019 Yıllarında Büyükşehir Meclis Üyesi, 2015 yılından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili ve aynı dönemde Plan Bütce Komisyon üyesi oldu. Şu anda da Ankara Gölbaşı Belediye Başkanı olarak görevini yerine getirmektedir.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı 1990 yılında Ankara'da doğdu. Abdullah Yüksel aslen Ankara ilinin Bala ilçesi nüfusa kayıtlıdır.

golbasi-belediye-baskani-ramazan-simsekten-abdullah-yuksel-ziyareti-003.jpg

İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. Ön lisans eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektronik Bölümü'nde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamladı. Halen Adana Çukurova Üniversitesi'nde Yönetim ve Organizasyon Programı'nda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Ayrıca evli ve 2 çocuk babası olan Abdullah Yüksel, 12 Ekim 2020 tarihinde Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı'na atanmıştır.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.