Erdoğan'dan Boğaziçi yorumu. Öğrenciler Değil Teröristler Var, Kaftancıoğlu Da DHKP-C Militanı

Erdoğan'dan Boğaziçi yorumu. Öğrenciler Değil Teröristler Var, Kaftancıoğlu Da DHKP-C Militanı

Erdoğan'dan Boğaziçi yorumu. Öğrenciler değil teröristler var, Kaftancıoğlu'na DHKP-C'li dedi, CHP'lilerden tepki gecikmedi.

Erdoğan'dan Boğaziçi yorumu. Öğrenciler değil teröristler var, Kaftancıoğlu'na DHKP-C'li dedi, CHP'lilerden tepki gecikmedi.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da kıldığı Cuma namazının çıkışında, bir grup gazetecinin sorularını yanıtladı. Gazeteciler son günlerin gündem başlıkları Cumhurbaşkanı Erdoğan'a soru olarak yöneltti. ABD'deki olayları değerlendiren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trump'ın son açıklamalarında yanlış yaptığını belirttiğini, artık olayların yatışmasını beklediklerini dile getirdi.

2021/01/05/devlet-bahceli-erdogan.jpg

FİKİR MÜTALAASI YAPTIK

Gazeteciler Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hafta boyu yaptığı ziyaretleri de sordu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile olan görüşmesinin rutin olduğunun altını çizen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önümüzdeki günlerde atılacak adımlara ilişkin, fikir mütalaası yaptıklarını ifade etti.

ÖNERİLEN LİSTEDE

Boğaziçi Üniversitesindeki olayları da değerlendiren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Melih Bulu'nun YÖK tarafından kendisine önerilen listede olduğunu belirtti.

2021/01/08/abdde-ki-olaylara-erdogandan-yanit-002.jpg

ORADAKİLERİN TERÖRİST OLDUĞU DEĞERLENDİRMESİ

Liyakata göre atama yaptıklarını söyleyen Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Prof. Dr. Melih Bulu'nun Boğaziçi Üniversite geçmişi olan bir isim olduğunu da hatırlattı. Gazeteciler Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, "öğrencilerle bir araya gelecek misiniz" şeklinde bir soru da yöneltti. Erdoğan, öğrencilerle bir araya gelmesi gibi bir duruma gerek olmadığını, zaten öğrencilerin bu işin içinde olmadığını ifade etti. Oradakilerin terörist olduğu değerlendirmesi yaptı.

2021/01/05/kaftancioglu.jpg

DHKP-C MİLİTANIDIR

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na dair da konuşarak "kendisi zaten DHKP-C Militanıdır ifadelerini kullandı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendi yetkisi dahilinde görevlendirme ve atama yaptığının da altını çizdi.

CHP'Lİ İSİMLER ERDOĞAN'I HEDEF ALDI!

CHP'li isimler Erdoğan'ı hedef aldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Canan Kaftancıoğlu'nun DHKP-C militanı olduğuna yönelik sözlerine başta Canan Kaftancıoğlu olmak üzere, CHP'li isimler cevap verdi. Eski Saadet Partili, ve yine Eski Has parti Genel Başkan Yardımcısı CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, twitter'dan şu paylaşımı yaptı.

Bir ülkenin Cumhurbaşkanı bir yurttaşı hakkında delil ispat olmadan “terör örgütü militanı” iftirasında bulunur mu? Varsa delili ispatı niçin savcılığa vermiyor? Bu nasıl bir devlet yönetme tarzı, bu nasıl bir insanlık anlayışı?

Erdoğan Boğaziçi olaylarını değerlendirdi.

Erdoğan Devlet Bahçeli ve Oğuzhan Asiltürk ziyaretlerini değerlendirdi.

Erdoğan ABD'deki olayları değerlendirdi.

İlgili Haberler
Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.