Dünya, Yeni Felaketin Pençesinde mi? Bill Gates Uyarıyor!

Dünya, Yeni Felaketin Pençesinde mi? Bill Gates Uyarıyor!

Microsoft'un kurucusu Bill Gates, yeni felaketlerin yaşanacağını dair açıklamada bulundu. Yeni bir felaket mi yaşanacak? İşte haberin detayları...

Dünya, yeni felaketin pençesinde mi? Bill Gates uyarıyor! Microsoft'un kurucusu Bill Gates, yeni felaketlerin yaşanacağını dair açıklamada bulundu. Gelecek yıllarda gezegenlerin karşılaşacağını belirten Microsoft'un kurucusu Bill Gates, küresel felaketin yaşanacağını söyleyerek uyarıda bulundu.

ABD merkezli teknoloji şirketi olan Microsoft'un kurucusu Bill Gates, koronavirüs salgınından daha büyük bir felaketin olacağını dile getirdi. İlerleyen yıllarda koronavirüs salgınından daha büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalınacağını söyleyen Bill Gates, gezegenler arası felaketlerin yaşanacağını söyledi.

Koronavirüs salgınının görüldüğünden bu yana adından sıkça bahsettiren ABD merkezli teknoloji şirketi olan Microsoft'un kurucusu Bill Gates, gelecek yıllarda insanlığı büyük bir felaketin beklediğini söyleyerek uyarıda bulundu.

Küresel salgın ile alakalı uyarılar yapan Microsoft'un kurucusu Bill Gates, koronavirüs salgınında adından çok söz ettirdi. Koronavirüsün yayılmadan önce birçok uyarıda bulunan Bill Gates, haklı çıkmasıyla gündem yarattı.

Bunun neticesinde dünyayı daha büyük bir felaketin beklediğini söyleyen Microsoft'un kurucusu Bill Gates, insanlığı uyardı.

bill-gates-uyari.jpg

Gelecek yıllarda 2 Küresel Felaket mi Yaşanacak?

Gelecek yıllarda 2 küresel felaket mi yaşanacak? Koronavirüs salgınına karşı uyarıda bulunan Bill Gates, gezegenlerin karşılaşacağını ve 2 küresel felaketin ortaya çıkacağını açıkladı.

Dünyanın ilk küresel felaketini açıklayan Microsoft kurucusu Bill Gates, bunun iklim değişikliğinden meydana geleceğini söyledi. İklim felaketinin daha büyük bir yıkım getireceğini, koronavirüs salgınından bile tehlikeli olacağını açıkladı.

Servetinin bir kısmını hayır işleri için harcadığınız söyleyen Bill Gates, gelecek yıllarda dünyanın ikinci büyük bir felaketle karşı karşıya olacağını söyledi.

Gelecekte 2 büyük küresel felaketin yaşanacağını söyleyen Microsoft kurucusu Bill Gates, biyoterörizmin dünyaya çok zarar vereceğini, koronavirüs salgınından bile tehlikeli olacağını, iklim değişikliği ile küresel çapta felaketin yaşanacağını dile getirdi.

Kitlesel saldırılar için virüsün üretilip dünyaya yayıldığını söyleyen Bill Gates, bu tip saldırıların, koronavirüsten daha tehlikeli olacağını, çok fazla can ve mal kaybının yaşanacağını söyleyerek uyarıda bulundu.

Gelecekte ortaya çıkacak olan pandemilerin durdurulamayacağını söyleyen Microsoft'un kurucusu Bill Gates, salgın sonrası ortaya çıkan sosyal ve ekonomik hasarların, gerekli önlemler alındığı takdirde aza indirilebileceğini dile getirdi.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.