Devlet Bahçeli, Kaftancıoğlu Ve İmamoğlu İçin Savcıları İşaret Etti.

Devlet Bahçeli, Kaftancıoğlu Ve İmamoğlu İçin Savcıları İşaret Etti.

Devlet Bahçeli, Kaftancıoğlu ve İmamoğlu için savcıları işaret etti. Sözcü gazetesinin felaket haberi, darbe imaları, Boğaziçi olaylarını da değerlendirdi.

Devlet Bahçeli, Kaftancıoğlu ve İmamoğlu için savcıları işaret etti. Sözcü gazetesinin felaket haberi, darbe imaları, Boğaziçi olaylarını da değerlendirdi.

YAZILI AÇIKLAMAYLA DEĞERLENDİRDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir yazılı açıklamayla gündemi değerlendirdi. Haber ve tartışma programlarına konu olan başlıkları ele alan MHP Lider Devlet Bahçeli, Ankara'daki MHP Genel Merkezinden açıklama yaparak gündemi yorumları. Devlet Bahçeli Grup Toplantısı bugün gerçekleşmedi. Gündem başlıklarını yazılı açıklamayla değerlendirdi. 

"KARANLIK ÇEVRELER TAHRİK KAMPANYALARINA HIZ VERDİ"

Ülkede bilinçli olarak bazı hassas noktaların kaşındığını ifade eden MHP Lideri Devlet Bahçeli, "karanlık çevreler tahrik kampanyalarına hız verdi" yorumunu yaptı.

Eski CHP'li vekil Fikri Sağlar'ın başörtülü hakim sözlerini değerlendiren MHP Lideri, "CHP'nin inanç tahammülsüzlüğü yeniden nüksetmiştir" ifadelerini kullandı.

fikri-saglar.jpg"İLKEL VE İLKESİZ BİR ANLAYIŞ"

Fikri Sağların düşüncesini "ilkel ve ilkesiz bir anlayış" sözleriyle niteledi. Başörtüsü üzerinden yeni bir kutuplaşma fitili ateşlemek istiyorlar yorumunu da yapan Devlet Bahçeli, CHP'nin durduğu yeri netleştirmesi gerektiğinin altını çizdi. MHP lideri, "CHP’nin olduğu her yerde hizip, husumet ve huzursuzluk vaki bir çarpıklık olarak belirginlik kazanmaktadır" cümlesini kurdu.

SÖZCÜ GAZETESİNE AYASOFYA FELAKET TEPKİSİ

MHP liderinin hedefinde Sözcü gazetesi de vardı. Sözcü gazetesine Ayasofya felaket tepkisi gösteren Devlet Bahçeli, "bu üslup Türk ve İslam düşmanlarının üslubudur" dedi.

ilker-basbug.jpg

DEVLET BAHÇELİ'DEN İLKER BAŞBUĞ'A TEPKİ

Devlet Bahçeli'den İlker Başbuğ'a tepki de geldi. Başbuğ'un sözlerinin, her cepheden sorunlu olduğunu belirten MHP lideri Devlet Bahçeli, "bu şahsın mantık hataları, kafa karışıklığı ileri düzeydedir" dedi.

can-atakli.jpg

DEVLET BAHÇELİ'DEN CAN ATAKLI'YA TEPKİ: GAZETECİ MÜSVETTESİ

Devlet Bahçeli'den can Ataklı'ya tepki: gazeteci müsvettesi. Can Ataklı'ya gazeteci müsvettesi. Can Ataklı'nın zihniyetinin sakat olduğunu savunan MHP Lideri, "bunlar uçurumdan yuvarlanırken, biz Cumhur ittifakı olarak 2023'ü kucaklayacağız" dedi. 

melih-bulu-002.jpg

DEVLET BAHÇELİ, MELİH BULU'YA SAHİP ÇIKTI 

Devlet Bahçeli, Melih Bulu'ya sahip çıktı. Boğaziçi Üniversitesi’ne atanan Rektörle ilgili itirazların da suni olduğu tezini savunan MHP lideri Devlet Bahçeli, tepkilerin organize olduğuna da işaret etti.  Atamanın gayet hukuka uygun olduğunun altını çizen Bahçeli, "buradan ikinci gezi çıkarmaya çalışmak ateşle oynamaktır" yorumunu yaptı.

kaftancioglu-imamoglu.jpg

KAFTANCIOĞLU VE İMAMOĞLU İÇİN SAVCILARI GÖREVE ÇAĞIRDI

Kaftancıoğlu ve İmamoğlu için savcıları göreve çağırdı. MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin hedefinde Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu da vardı. Boğaziçi Üniversitesindeki eylemlere destek veren iki isim için, bölücü odakların mihmandarı olmaları kepazeliktir vurgusu yaptı.

Devlet Bahçeli'den Fikri Sağlar'a başörtüsü tepkisi.

Devlet Bahçeli'den İlker Başbuğ'a darbe iması tepkisi.

Devlet Bahçeli'den Can Ataklı'ya felaket tepkisi.

Devlet Bahçeli'den Boğaziçi'ne rektör atanan Melih Bulu'ya karşı kampanyaya tepki.

Devlet Bahçeli Melih Bulu'ya sahip çıktı.

Devlet Bahçeli'den Sözcü Gazetesine tepki.

Devlet Bahçeli, Kaftancıoğlu Ve İmamoğlu İçin Savcıları İşaret Etti.

İlgili Haberler
Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.