Devlet Bahçeli: MHP Kavgada Hayır Görmez!

Devlet Bahçeli: MHP Kavgada Hayır Görmez!

Devlet Bahçeli: MHP Kavgada hayır görmez! MHP Genel Başkanı son günlerde partisine yönelik ithamlara sosyal medyadan cevap verdi.

Devlet Bahçeli: MHP Kavgada hayır görmez!

MHP Genel Başkanı son günlerde partisine yönelik ithamlara sosyal medyadan cevap verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son gelişen gündem başlıklarına dair sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu. Özellikle Gelecek partisi Genel Başkan Yardımcısı olan Selçuk Özdağ'a yönelik saldırı girişimi üzerinden, MHP'ye ithamlarda bulunanlara sert çıktı.

2020/11/10/devlet-bahceli-medyabaskent-haber.jpg

KAVGA VEYA KARIŞILIKTA HAYIR GÖRMEYİZ

"MHP'nin sokakta işi yoktur" sözleriyle, olaylar ile partisinin bağlantısı olamayacağını belirten Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kavga veya karışılıkta hayır görmeyiz vurgusu yaptı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin hedefinde, bilinçli olarak MHP ile son olayları yan yana getirme gayreti içinde olan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da vardı. Serok Ahmet hitabıyla Davutoğlu'nu kast eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "kim neye muhatap kaldıysa, önce etrafına baksın" değerlendirmesinde bulundu.

ÜLKÜCÜ HAREKET SOKAĞI BİLİR

Ülkücü Hareket sokağı bilir yorumu yapan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli "MHP'yi tarafı olmadığı konularla ilişkilendirmek, ancak terör örgütlerinden beslenenlerin harcı olacaktır" dedi.

2020/12/17/devlet-bahceli-001.jpgKARAR GAZETESİNDEKİ BAZI YAZARLAR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin eleştiri oklarının hedefinde, Karar gazetesindeki bazı yazarlar da vardı. Özellikle Taha Akyol'un Milliyetçi Ülkücü hareketi iyi bildiğini ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bildiklerini Serok Ahmet olarak nitelediği Ahmet Davutoğlu'na anlatmasında yarar olduğunu savundu.

2020/12/17/davutoglu-parti-kapatma.jpgMHP'YE YÖNELİK ATILAN İFTİRALAR

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, son yaşanan olayların ve sonrasında MHP'ye yönelik atılan iftiraların, ABD'deki Başkanlık değişimi zamanıyla aynı anda yaşanmasının tesadüf olmadığını da vurguladı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ahmet Davutoğlu'nun da bazı odaklara yaranmak için çıkışlarda bulunduğunu belirtti.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.