Devlet Bahçeli Habertürk, KRT Ve Halk TV'ye Ateş Püskürdü!

Devlet Bahçeli Habertürk, KRT Ve Halk TV'ye Ateş Püskürdü!

Devlet Bahçeli Habertürk, KRT ve Halk TV'ye ateş püskürdü! "Yalanlarını izlerken biz utanıyoruz, onlar söylemekten utanmıyor"

Devlet Bahçeli Habertürk, KRT ve Halk TV'ye ateş püskürdü! 
"Yalanlarını izlerken biz utanıyoruz, onlar söylemekten utanmıyor"

CUMHUR İTTİFAKININ SÜRECEĞİ VURGUSU

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, birkaç haftadır MHP üzerinden başlatılıp, köpürtülen tartışmalara sert tepki gösterdi. Cumhur ittifakının süreceği vurgusunu yineledi, Cumhurbaşkanının son temaslarını destekledi.

2021/01/05/bahceli-erdogan.jpg

CUMHUR İTTİFAKINI YIPRATMA ÇABASI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal medya üzerinden gündemi değerlendirdi. Son aylarda, başta reformlar üzerinden olmak üzere, MHP'yi tartışmaların merkezine koymak suretiyle, Cumhur ittifakını yıpratma çabası içinde olanlara sert tepki gösterdi, mesajları son derece netti.

2020/12/16/halktv.jpgBU KADAR SENARYOYU NASIL ÜRETTİLER

Devlet Bahçeli, TV'lerde, önüne gazeteci yazılarak yorum yaptırılan bazı kişilere de tepkisini isim vererek gösterdi. Dün akşam Habertürk TV'de yayınlanan programı dikkatle izlediğini ve Deniz Zeyrek, İsmail Saymaz ve İbrahim Uslu'nun yorumlarını senaryo olarak değerlendiren MHP Lideri, "bu kadar senaryoyu nasıl ürettiler hayret ettim" ifadelerini kullandı.

ALAYINDA GIYBET VE DEDİKODU

"Alayında gıybet ve dedikodunun ete kemiğe bürünmüş halini gördüm" diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "MHP'nin ne stratejileri varmış da bizim haberimiz yokmuş" değerlendirmesi yaptı. Habertürk, Halk TV ve KRT'de görüş bildirenler bazı isimleri zavallı olarak niteleyen Ülkücü Hareketin Lideri, herhalde kullandıklarını zehirli dille etraflarına ışık saçtıklarını zannediyorlar yorumu yaptı.

BAHÇELİ NET MESAJLARIYLA YALANLANDI

MHP'nin Cumhur ittifakını dağıtacağı, MHP'nin diğer partilerle yürütülen temaslardan rahatsız olduğu, MHP'nin AK Parti'ye dayatmalarda bulunduğu gibi iddiaların tamamı da MHP Lideri Devlet Bahçeli net mesajlarıyla yalanlandı.

2021/01/05/devlet-bahceli-erdogan.jpgDEVLET BAHÇELİ, NEYE MAL OLURSA OLSUN

Devlet Bahçeli, neye mal olursa olsun Cumhur İttifakının devam edeceğini dile getirdi, bu ittifakın bir çıkar ittifakı olmadığını vurguladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, çeşitli partilerle temas kurarak, ittifakın genişlemesi adına yürüttüğü çalışmaları desteklediğinin altını çizdi.

Kimse boşa el ovuşturmasın yorumunu yapan Bahçeli, Cumhur ittifakının dağılmasını bekleyenler hayal kırıklığına uğrar açıklamaları yaptı.

HDP'NİN KAPATILMASI İÇİN GEREĞİNİ SEVE SEVE YAPACAĞIZ

HDP'nin kapatılması için gereğini seve seve yapacağız diyerek HDP'ye dair vurgusunu bir kez daha tekrarlayan Devlet Bahçeli, "adalet tesis edilecek" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.