Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ak Parti'li Mahir Ünal'ı Hedef Aldı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ak Parti'li Mahir Ünal'ı Hedef Aldı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ak Parti'li Mahir Ünal'ı hedef aldı. Mahir Ünal'ın Süleyman Demirel'e yönelik sözleri, DP'yi sinirlendirdi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Ak Parti'li Mahir Ünal'ı hedef aldı. Mahir Ünal'ın Süleyman Demirel'e yönelik sözleri, DP'yi sinirlendirdi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ın AKP Yozgat 7. Olağan İl Kongresi'nde 9.Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel hakkında sarf ettiği sözlere sert yanıt verdi.

DEVLETİ ÇÖKERTMENİN HESABINI VERSİN!

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, sosyal medya platformu twitterdaki @DPGultekinUysal kullanıcı adlı resmi hesabından yaptığı açıklamada “AKP önce FETÖ ile işbirliği içinde ‘devleti ele geçireceğiz’ diyerek devleti çökertmenin hesabını versin!” dedi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal attığı tweetlerde şunları ifade etti:

“Demirel’in demokrasi mücadelesi, bu mühtedi demokratların mücadelesi gibi, 3 günlük zindan mazisinden ibaret değil”

BEYHUDE ÇABAYLA YERİM DAR DİYE LAF ÜRETMEYİN

Mühtedi demokrat’ AKP için DEMOKRASİ, konjonktürel bir program! Aynası iştir kişinin, görünür rütbe-i aklı eserinde! Demokraside küme düşmüş, hukuksuzlukta zirve yapmış bir yere getirdiniz Türkiye’yi! Söz bitmiş şimdi beyhude çabayla yerim dar diye laf üretmeyin!

Cumhurbaşkanımız, liderimiz Süleyman Demirel’in demokrasi mücadelesi, bu mühtedi demokratların mücadelesi gibi, 3 günlük zindan mazisinden ibaret değil, bedeli Yassıada’da, İmralı’da idam sehpalarında, Hamzakoy’da, Zincirbozan’da ödene ödene gelmiş bir mücadeledir!

“Ünal, ülkenin yuvarlandığı çukuru zihin bulandırarak örtme çaresizliğini dışa vurmuş”

Yeri gelmiş Faruk Gürlerleri gümlete gümlete, yeri gelmiş ABD üstlerini kapata kapata cesaretle irade koyarak demokrasinin, milli iradenin hakkını vererek 2002’den önce yok varsaydığınız bu ülke bugüne geldi.

ÜLKENİN YUVARLANDIĞI ÇUKUR

Şimdi AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal tevil götürmez bir zırvalık kabilinden lafazanlıkla ülkenin yuvarlandığı çukuru zihin bulandırarak örtme çaresizliğini dışa vurmuş.

AKP önce FETÖ ile işbirliği içinde ‘devleti ele geçireceğiz’ diyerek devleti çökertmenin hesabını versin! AKP, yıkım mühendisliği ile TC Devletini getirdikleri yerin hesabını bir gün elbet bu millete verecektir!”

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.