Cumhurbaşkanı Erdoğan da Aşı Oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Aşı Oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Aşı Oldu! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile başlayan koronavirüs aşılama sürecinde bugün Cumhurbaşkanı da aşısını oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da Aşı Oldu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile başlayan koronavirüs aşılama sürecinde bugün Cumhurbaşkanı ’da aşısını oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara Şehir Hastaneleri’ne giderek koronavirüs aşısını yaptırdı.

asi-erdogan.jpg

Dün sağlık Bakanı Fahrettin Koca, canlı yayında koronavirüs aşısını oldu. Fahrettin Koca ile birlikte bilim kurulu üyeleri de koronavirüs aşısını oldu. Tüm Türkiye bu anları canlı yayında izledi ve Bakan Fahrettin Koca’nın aşı olduktan sonra yaptığı açıklamaları takip etti.

2021/01/13/fahrettin-koca-asilama-003.png

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AŞI OLDU

erdogan-asi.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı oldu! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Ankara Şehir Hastanelerine giderek koronavirüs aşısını oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı olduktan hemen sonra Telegram hesabından "Bende aşı oldum" ifadelerini takipçileri ile paylaştı.

erdogan.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı olduktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Burada çok büyük bir mücadeleyi koronavirüs mücadelesi sürecinde sağlık çalışanlarımız verdiler. Dün Sağlık Bakanımız ve Bilim Kurulu üyelerimiz ilk aşılarını yaptırdılar. Bende daha önce yaptıracağımı belirtmiştim geldim ve yaptırdım. Benim şöyle bir istirhamım var başta tüm siyasi liderler ve milletvekillerimiz olmak üzere bu kampanyayı güçlü kılmak üzere bu aşıya insanlarımızı teşvik ederlerse çok isabetli olacaktır. Bilim kurulumuzun düzenlediği aşı takvimimize uymak suretiyle herkesi aşı olmaya davet edelim. Şu an aşı miktarımız belli, gelecek çok daha fazla aşımız var, bu kampanyayı el birliğiyle devam ettirelim. Ben öncelikle bu süreçte hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, hasta olanlara Rabbimden şifa diliyorum. Bütün sağlık çalışanlarına süreçte ortaya koydukları performans için şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. " ifadelerini kullandı.

ÖMER ÇELİK AÇIKLADI!

Ömer Çelik açıkladı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın aşı olacağı bilgisini, parti sözcüsü Ömer Çelik açıkladı.

omer-celik.jpg

Ömer Çelik yaptığı açıklamada “Sayın Cumhurbaşkanımız bugün aşı olacaktır. Bunun duyurulmasını da özellikle istemiştir. Koronavirüs aşısı hususunda vatandaşların yaşadığı kafa karışıklığının giderilmesi için ve topluma örnek olması için Sayın Cumhurbaşkanımız koronavirüs aşısını olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Ömer Çelik, “Yaşadığımız koronavirüs pandemisi sürecinde tüm çalışma arkadaşlarımız sürecin hassasiyetle sürdürülmesi için çaba sarf etti. Bunun yanı sıra vatandaşlarımız da alınan önlemlere uyarak sağlık ordusuna destek oldu. Buna rağmen hastalığa yakalananlarımız ve kayıplarımız oldu. Kayıplarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Dün Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca koronavirüs aşısını oldu, Sayın Cumhurbaşkanımız, sağlık bakanı ve bilim kurulu ile görüşmelerini sağladıktan sonra aşı olacağını duyurmamızı özellikle istedi. Toplumda aşı konusunda tereddütler var hem bu tereddütlerin giderilmesi hem de örnek teşkil etmek adına Sayın Cumhurbaşkanımız da koronavirüs aşısını olacaktır” ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.