Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni Adımları Çok Yakında Açıklayacağız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni Adımları Çok Yakında Açıklayacağız!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni adımları çok yakında açıklayacağız!Hukuk ve Ekonomide atılan yeni reform adımlarının müjdesini Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yeni adımları çok yakında açıklayacağız!

Hukuk ve Ekonomide atılan yeni reform adımlarının müjdesini Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hukuk ve Ekonomide reform adımlarıyla ilgili hazırlıkların tamamlandığını belirtti ve tüm bu çalışmaları günü geldiğinde kamuoyuna açıklayacağının altını çizdi.

AK Parti’nin 7. Olağan Çorum, Düzce, Bartın, Karabük ve Amasya İl Kongrelerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’daki Vahdettin Köşkü’nden canlı bağlantıyla katıldı.

İl kongrelerine canlı olarak bağlanan ve Türkiye’nin gündemine dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de bu sene hayata geçirilmesi planlanan hukuk ve ekonomi çalışmaları hakkında da bilgi verildi.

erdogan-kongreler.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hukuk ve ekonomi alanında hazırlanan reform düzenlemelerinin hazır olduğunu ve tüm çalışmalar biterek gerekli zamana ulaşıldığında kamuoyuna sunulacağını belirtti.

“GÜNÜ GELDİĞİNDE MİLLETİMİZLE PAYLAŞACAĞIZ”

“Günü geldiğinde milletimizle paylaşacağız” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin 7. Olağan İl Kongrelerinde hukuk ve ekonomi alanında yapılan reformlar hakkında bilgi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah 2023 seçimlerine kadar hem hükümet hem parti teşkilatları hem de meclis grubu olarak tüm gücümüzle çalışacağız. 2023 seçimlerinde tüm kadrolarımızla milletimizin karşısına bir kez daha alnı ak ve yüreği ferah olarak çıkacağız” ifadelerini kullandı.

Reformlar hakkında da bilgi veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şimdiden biz reform gündemimizi oluşturmaya başladık. Hukuk ve ekonomi alanında atılan adımlarla ilgili hazırlıklarımız kamuoyuna sunma noktasına kadar geldi. Köklü reformlar için yürüttüğümüz çalışmaları günü geldiğinde milletimizle paylaşacağız” dedi.

ak-parti-kongre.jpg

“VİZYONU TEK OLAN PARTİ AK PARTİ’DİR, CUMHUR İTTİFAKIDIR”

“Vizyonu tek olan parti Ak Parti’dir, Cumhur İttifakı’dır” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Parti Kongreleri kapsamında canlı olarak bağlandığı konuşmasında iç siyasete de değindi. Erdoğan, “Vizyonu olan tek parti AK Parti’dir, Cumhur İttifakı’dır. Diğer partiler yalanlarla siyaset yapıyormuş gibi görünerek vakit öldürmekten başka bir şey yapmıyor. Daha kendi partileri içindeki tecavüzlerin, tacizlerin hesabını veremeyenlerin bu ülkeyi yönetmeye talip olmaları kara mizahın örneklerinden biridir. Bu kokuşmuş zihniyetten ne ülkeye ne de millete hayır gelmez.” İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’nin uluslararası alanda sözü geçen bir ülke olduğunu belirtti ve “Türkiye uluslararası alanlarda sözü dinlenmeyen bir ülke olmaktan, taraf olduğu alanlarda her konuda süreci değiştiren bir ülke konumuna yükseldi.” dedi.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.