Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Türkiye'nin Manevi ve Milli Değerlerine Bu Kişiler Sahip Çıkamaz!’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Türkiye'nin Manevi ve Milli Değerlerine Bu Kişiler Sahip Çıkamaz!’

Boğaziçi Üniversitesi'nde yaşanan eylem olaylarının birçok ile sıçraması durumunda Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamada bulundu. İşte haberin detayları...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Türkiye'nin manevi ve milli değerlerine bu kişiler sahip çıkamaz!’

Boğaziçi Üniversitesi’ndeki eylemlerle alakalı açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de bir daha gezi olaylarının yaşanmayacağını belirtti.

Boğaziçi Üniversitesi'nde başlayan eylemlere yönelik açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'de gezi olaylarının bir daha yaşanmayacağını, buna müsamaha göstermeyeceğini söyledi. Boğaziçi Üniversitesi'nde eylemde yer alan kişilere seslenerek 'siz terörist misiz, öğrenci mi?' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilecik, Gaziantep, Artvin, Çankırı ve Iğdır'ın 7'inci il Kongresi’ne katılarak açıklamada bulundu. Canlı bağlantı sayesinde kongrelere katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi'nde başlayan eylem olaylarına yönelik açıklamada bulunarak gezi olaylarının Türkiye'de bir daha yaşanmayacağını söyledi.

Boğaziçi Üniversitesi’nde Yapılan Eylemlere Erdoğan’dan Sert Tepki!

Boğaziçi Üniversitesi’nde yapılan eylemlere Erdoğan’dan sert tepki! Bu eyleme kalkışan kişilerin terör örgütü üyesi olduğunu ve Türkiye'nin manevi, milli değerlerine sahip çıkacak kişiler olmayacaklarını belirtti.

Eylemde yer alan kişilere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Boğaziçi Üniversitesi'nde gerçekleşen rektör binasına saldırma olayının suç olduğunu söyleyerek, 'terörist mi yoksa öğrenci misiniz?' diyerek olaylara sert tepki gösterdi.

bogazici-universitesi-eylem.jpg

Yaşanan provokasyonları yönelik gereğin yapılacağını, ülkenin 2’nci defa gezi olayı ile karşı karşıya kalmayacağını, LGBT diye bir unsurunda olmadığını aktardı.

‘Bu Provokasyonlara Fırsat Verilmeyecek, Gereği Ne İse Yapacağız!’

‘Bu provokasyonlara fırsat verilmeyecek, gereği ne ise yapacağız!’ Eyleme kalkışan kişilerin terör örgütü üyesi olduğunu, bu kişilerin Türkiye'nin manevi ve milli değerlerine sahip çıkacak gençler olmadığını aksetti.

Eyleme kalkışan kişilere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rektörün odasına saldırmanın suç olduğunu, bunu bir öğrencinin yapmayacağını, bu tür provokasyonlara fırsat verilmeyeceğini, gereği neyse yapılacağını dile getirdi.

Türkiye'de bir daha gezi olayının yaşanmayacağını ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, buna müsamaha göstermeyeceklerini, gereği neyse yapılacağını aktardı.

İstanbul’da başlayan eylem olaylarının birçok ile sıçraması sonrası açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu olaylara müsamaha göstermeyeceklerini, gereğinin yapılacağını, bu eylemlerin hukuk çerçevesinde olmadığını, kanun sınırının aşıldığını dile getirdi

Alınan bilgilere göre emniyet güçleri, olası eylem durumuna karşı meydanlarda nöbet tutuyor.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.