Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları Toplantısı'ndan Seslendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları Toplantısı'ndan Seslendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İl Başkanları Toplantısı'na canlı bağlantı sistemi ile katılarak önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları Toplantısı'na katılarak önemli açıklamalar yaptı. Ayrıca Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanları Toplantısına katılarak açıklama yaptı. Canlı bağlantı sistemi üzerinden önemli mesajlar verdi. 

Erdoğan, ilk olarak kadın ve gençlik kolları hakkında konuştu. Önemli başarılara imza attıklarını söyledi. Ayrıca Ak Parti'nin bu vasfını güçlendireceklerini dile getirdi. Her konuda olduğu reform sürecinde de milletin rızasını esas aldıklarını, bunu sürdüreceklerini aksetti. 

Kendini ve partisini milletin üstünde görmenin yanlış bir düşünce olduğunu beyan eden Erdoğan, milletin üstünlüğü hakkında konuştu. Ak Parti'nin millet üstünlüğü yasasına önem verdiğini ifade etti. Bunun dışında 2023 yılında Türkiye'nin daha çok gelişeceğini söyledi. 81 ilde herkesin derdini dinlediklerini, herkesle fikir alışverişi yaptıklarını açıkladı.

Ayrıca koronavirüs salgının sorumluluğu daha da arttırıldığını bu hususta çalışmaların devam ettiğini söyledi. Türkiye'nin koronavirüsü salgınından güçlü çıkacağını ve AK Parti'nin gelecek için çalıştığını vurguladı.

cumhurbaskani-erdogan-il-baskanlari-toplantisindan-seslendi.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan İl Başkanları Toplantısı'nda Ülke Yönetimi Hakkında Konuştu

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı'nda ülke yönetimi hakkında konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'yeni yönetim sistemine geçmekle birlikte yolumuza Cumhur İttifakı ile devam edeceğiz. Milletimizin desteği ile yürüdüğümüz bu yolda, ülkemizi tarihi bir dönüm noktasından geçireceğiz. Karşımızda bunlara engel olacak ittifak şimdiden dökülmeye başladı. Bizim hedefimiz büyük ve güçlü Türkiye.' dedi.

Bundan dolayı çalışmalara devam edileceğini aksetti. Bu hususta çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini, buna kimsenin engel olamayacağını bildirdi. Muhalefet partisinin Türkiye planlamasında köstek olduğunu ama Türkiye'nin geleceği için mücadelenin süreceğini söyledi. Bu hususta Türkiye'nin geleceği için engellere takılmayacaklarını ifade etti. 

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.