Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerji Tesisi Açılışı Yaptı, 1500 Kişiye İstihdam Geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan Enerji Tesisi Açılışı Yaptı, 1500 Kişiye İstihdam Geliyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan enerji tesisi açılışı yaptı, 1500 kişiye istihdam geliyor!Cumhurbaşkanı, Vahdettin Köşkü’nden bağlanarak enerji tesisi açılışı yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan enerji tesisi açılışı yaptı, 1500 kişiye istihdam geliyor!

Cumhurbaşkanı, Vahdettin Köşkü’nden bağlanarak enerji tesisi açılışı yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nden canlı olarak çevrimiçi bağlandığı Manisa’da Enerji ve Tabi Kaynaklar Projeleri Toplu Açılış Töreni’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açılışta yaptığı konuşmada “Bugün itibariyle 54,5 milyon vatandaşımız doğalgaz konforundan yararlanıyor. Doğal gazın ulaşmış olduğu toplam kişi sayımız ise 68 milyondur. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana Türkiye genelinde doğal gaz dağıtımı için yapılan yatırımın toplam tutarı 27 milyar lirayı buldu” ifadelerini kullandı.

manisa-fabrika.jpg

TOPLAM 68 MİLYON KİŞİYE DOĞAL GAZ ULAŞIYOR

Toplam 68 milyon kişiye doğal gaz ulaşıyor! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Manisa’da açılışı gerçekleşen tesisler için İstanbul’dan Manisa’ya çevrimiçi bağlantı ile seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, “Bugün itibariyle 54,5 milyon vatandaşımız doğalgaz konforundan yararlanıyor. Doğal gazın ulaşmış olduğu toplam kişi sayımız ise 68 milyondur. Biz göreve geldiğimiz günden bu yana Türkiye genelinde doğal gaz dağıtımı için yapılan yatırımın toplam tutarı 27 milyar lirayı buldu” ifadelerini kullandı.

SALGINA RAĞMEN ÇALIŞMAYA ARA VERİLMEDİ

Salgına rağmen çalışmaya ara verilmedi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan salgın şartlarında da çalışmaya devam edildiğini belirtti ve “Bizim arkadaşlarımız salgına rağmen çalışmaya ara vermedi. 39 ilçemizi ve beldemizi doğal gaza kavuşturduk. İnşallah 2021’de doğal gaz yatırımlarımızın artarak devam edeceğinden eminiz.” Dedi.

“VATAN YANSA ATEŞİNDE ISINACAKLAR VAR”

erdogan-enerji.jpg

“Vatan yansa ateşinde ısınacaklar var” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkeyi yurt dışına şikâyet edenlere seslendi, “Türkiye’yi yurt dışına şikâyet ederek bizim güzel ülkemizin güçlenmesine çelme takmaya kalktılar. Vatan yansa ateşinde ısınacak kadar gözü kararmış, gözü dönmüş bu güruha rağmen hamdolsun ki Türkiye’ye Cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını bizler yaşattık. Türkiye’nin tökezlemesini, kaosa ve krize sürüklenmesini isteyenlere inatla güzel ülkemizi daha aydınlık bir geleceğe doğru hazırlıyoruz.” dedi.

erdogan-enerji-001.jpg

“ELEKTRİK GÜCÜ 18 YILDA 3 KATI ARTTI”

“Elektrik gücü 18 yılda 3 katı arttı” Türkiye’nin enerjideki gücüne değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Güçlü Türkiye, bağımsız enerji diyerek mümkün olduğu kadar yerli olan, bizim olan kaynaklarımıza dayalı bir sektörü kurmayı planlıyoruz. Türkiye’nin büyümesi için bizim olmazsa olmaz gördüğümüz elektrikte kurulu gücümüzü 18 yıl içinde 3’e katlayarak 96 bin megavata kadar çıkardık. Biz sadece üretimde değil, yenilebilir enerji teknolojilerinde de merkez ülke olma hedefinde hızla ilerliyoruz. “ ifadelerini kullandı.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.