Cumhurbaşkanı Erdoğan; 'CHP Arsızlık Batağında Sönecek'

Cumhurbaşkanı Erdoğan; 'CHP Arsızlık Batağında Sönecek'

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıklamada bulunarak, CHP'nin içinde oluşan durumlara değindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda açıklamada bulundu. Ayrıca reform hareketine değinerek CHP'nin destek yerine yine köstek olduğunu söyledi. Bunun dışında Erdoğan, 'CHP taciz, tecavüz, hırsızlık ve arsızlık batağında. Buradan da anlaşıldığı üzerine kendi derdin düşen bir parti haline geldi. Siyasetin cilvesi olarak bu partinin elbette gerçek yüzünü gösterdik. Bazen yalan ve iftiralarına cevap vermek zorunda kalıyoruz.' dedi.

Açıklamalarını sürdüren Erdoğan, Türkiye'nin geleceğinde böyle bir patinin olmaması gerektiğini söyledi. İktidar yolunu vesayette, darbede ve dış destekte gören bir anlayış olduğunu ifade etti. Ayrıca muhalefet anlayışının devrinin geride kaldığını dile getirdi. CHP'nin milleti Atatürk'ü kullanarak istismar ettiğini ifade etti.

cumhurbaskani-erdogan-chp-arsizlik-bataginda-sonecek.jpg

Cumhurbaşkanı Erdoğan; 'Laikliği Kullanarak Milletin Duyguları İle Oynadı!'

Cumhurbaşkanı Erdoğan; 'CHP laikliği kullanarak milletin duyguları ile oynadı. Çoğu vatandaşımız bu partiye Atatürk'ün emaneti olduğu için oy veriyor.' dedi. Ayrıca CHP'nin yaşanılan her hadisede ve bölücülükte yer aldığını söyledi. Öte yanda siyaseti eser ve hizmet yarışına çevirdiklerini söyleyerek başarılarını millete göstereceklerini ifade etti.

Millete seslenen Erdoğan, geçmişte yapılanlar karar gelecekte umut verilen işlere de bakılması gerektiğini söyledi. Reform programının millet huzuru ve güvenliği için çok önemli olduğunu, bu anayasanın birçok şeyi beraberinde getireceğini açıkladı. Reform sürecinde el ele yürüme mesajına kimsenin iyi niyetle yaklaşmadığını bildirdi. Son 2 yılda yapılan reformların bile tarihi olduğunu belirtti. Bu hususta köklü değişim sürecine imza attıklarını belirtti. İnsan Hakları Eylem Planın ise Salı günü kamuoyu ile paylaştıklarını söyleyerek sözlerine son verdi. 

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.