Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bugün Müjde İçin Millete Sesleniş Konuşması Yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bugün Müjde İçin Millete Sesleniş Konuşması Yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün millete seslenecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, müjde vermek için millete sesleniş konuşması yapacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün müjde için millete sesleniş konuşması yapacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün millete seslenecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, müjde vermek için millete sesleniş konuşması yapacak.

Bugün millete sesleniş konuşması yapacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu konuşmaya herkesin izlemesi gerektiği konusunda tavsiyede bulundu.

Geçtiğimiz gün 7’inci olağan İl Kongresinde açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, millete sesleniş konuşması yapacağını, bu konuşmada müjdeler vereceğini açıkladı.

Öte yandan yapacağı konuşmanın herkes tarafından izlenmesi gerektiğini söyleyerek millete müjde vereceğini aktardı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu sözleri karşısında herkes verilecek olan müjdeyi merak ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjde vereceğine dair söylediği söz sosyal medyada yankı uyandırdı. Kısa sürede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasını destekleyen yüzlerce mesaj geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde grup toplantısı yapacağı, sonrasında açıklamada bulunması bekleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjde vereceğine dair açıklamada bulunmasıyla kulislerde tahminler yürütüldü.

erdogan-aciklama-001.jpg

Ne Gibi Müjdeler Verilecek? Gözler Kabine Toplantısı Sonrası Yapılacak Açıklamada…

Ne gibi müjdeler verilecek? Gözler kabine toplantısı sonrası yapılacak açıklamada… Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk vereceği müjdenin yerli aşı olacağı tahmin ediliyor. Türkiye'de yürütülen yerli aşı ile alakalı gelinen son durumun aktarılacağı ifade ediliyor.

Öte yandan reform ile alakalı müjde geleceği tahmin edilen konular arasında yerini aldı. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Adalet Bakanlığı tarafından yürütülen reformlara yönelik açıklama yapılacağı düşünülüyor. Bunun dışında İnsan Hakları Eylem Planı’nın açıklanacağı da düşünülüyor.

Müjde olarak Tesla'nın yatırım haberi ve elektrikli araba üretiminin açıklanacağı düşünülüyor. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın külliyede, uzay alanında açıklama yapmasıyla, geçtiğimiz günlerde Spacex'in kurucusu Elon Musk ile telefonda görüştüğünü söylemişti.

Yapılan görüşmeler sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin özel ve kamu sektör kurumları ile uzay teknolojileri başta olmak üzere farklı alanlarda planların ve iş birliğinin yapıldığı açıklandı.

Kulislerde tahmin edilen konular arasında enerji alanında da müjde geleceği bekleniyor. Yeni doğalgaz rezervleri ve altın madeni ile alakalı müjdelerin geleceği ifade edildi. Kabine toplantısının ardından yapılacak olan açıklama merak söz konusu oldu.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.