Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘2023 Yılı Türkiye İçin Çok Önemli!’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘2023 Yılı Türkiye İçin Çok Önemli!’

Ak Parti İl Kongrelerinde açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündeme dair birçok açıklamada bulundu. İşte detaylar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘2023 yılı Türkiye için çok önemli!’ Ak Parti İl Kongrelerinde açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgınına değinerek, herkesin dikkatli olması gerektiğini, maske kuralının ihmal edilmemesini, vaka sayılarını arttığını söyleyerek uyarıda bulundu.

Online bağlantı ile Ak Parti İl Kongresine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yıldır seçim döneminde Ak Parti’nin 15 senedir iktidarda olmasına değinerek, bu başarının millet ile olan gönül bağından geldiğini dile getirdi.

2023 yılına değinen Erdoğan, ‘bu sene bizim için çok önemli. Türkiye’nin gelişmesi için çalışmaları sürdürüyoruz. Öte yandan Türkiye’de birtakım çalışmalar yapan bir gurup var. Onlara boyun eğmeden çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Amaç çocuklara büyük ve güçlü Türkiye bırakmaktır.’ dedi.

Tek millet, bayrak, vatan ve devlet anlayışı ile devam edeceklerini söyleyerek, koronavirüs salgınında gelişmiş ülkelerin ekonomik çöküntü yaşadığını, bu salgından çok etkilendiğini, fakat Türkiye’nin gelişmiş altyapısı sayesinde güçlü çıktıklarını dile getirdi.

Açıklamalarına devam eden Erdoğan, doğruyu, hakkaniyeti anlatmaya devam edeceklerini, ülkeye hayırlı hizmetler vermeyi sürdüreceklerini, her koşulda milletin kararı ile hareket edeceklerini, Türkiye’yi aşağı çekmeye çalışan kişilere boyun eğmeyeceklerini bildirdi.

erdogan-aciklama.jpg

Erdoğan: ‘Ne Yaptıysak Milletimizle Yaptık, Yine El Ele Mücadele Vermeye Devam Edeceğiz’

Erdoğan: ‘Ne yaptıysak milletimizle yaptık, yine el ele mücadele vermeye devam edeceğiz’ diyerek, zorba güçlere boyun eğmeyeceklerini, mücadeleye devam edeceklerini, Türkiye’nin daha iyi seviyelere çıkacağını, çalışmaların hız kesmeden sürdüğünü aktardı.

‘Bugün ne yaptıysak millerimiz ile yaptık, milletimizle başardık.  Türkiye’yi 2023 hedeflerine kavuşturmayı da milletimiz ile yapacağız. Bu süreçte yapmamız gereken tek bir şey var. Oda her bir insanın kapısını çalmak, yardımcı olmak ve böylece kalplerde yer edinmektir.’ diyerek milletin her daim yanında olacaklarını bildirdi.

Erdoğan. ‘Milletin derdine derman olmak için sağda olmamız şart. Ak parti olarak ailesinden, işinden fedakârlık yapan dava erleri sayesinde bugünlere geldik. Devlet içine çöreklenmiş kişilerin tehditlerine karşı karşıya kaldık. Her türlü zorluğa rağmen üstesinden geldik. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden kucaklamaya çalıştık. Kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışanlara inat birlik olup, gece gündüz demeden ter döküp mücadele ettik.’ diyerek mücadelenin süreceğini aktardı.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.