Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘15 Seçimin Tamamını, Sandıktan Önce Kalplerde Kazandık’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘15 Seçimin Tamamını, Sandıktan Önce Kalplerde Kazandık’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Kongresi'nde CHP yönetimine dair açıklamalarda bulundu. İşte haberin detayları...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘15 seçimin tamamını, sandıktan önce kalplerde kazandık.’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP yönetimi ile herhangi bir sorununun olmadığını dile getirerek, tek sıkıntısının Türk siyaseti adına olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanı AK Parti İl Kongresi'nde açıklamada bulunarak, CHP yönetimi ile ilgili düşüncelerini aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP yönetimine yönelik açıklama yaparak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan memnun olduklarını belirtti.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Ak Parti’nin Kongresi’ne canlı bağlantı ile katıldı.

AK Parti İl Kongresi'nde açıklamada bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP yönetimi ve lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP ile bir probleminin olmadığını, tek sıkıntısının demokrasi olduğunu, bunun için çalıştıklarını ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Pot Kıran, Söylediklerini Unutan Kılıçdaroğlu’ndan Memnunum’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Pot kıran, söylediklerini unutan Kılıçdaroğlu’ndan memnumun’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu hakkında açıklamada bulunarak parti yönetimi hakkında konuştu.

Ak Parti İl Kongresi’nde Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP yönetimine yönelik açıklamada bulundu.  

erdogan-aciklama.jpg

Sözlerine CHP yönetiminden memnun olduğunu aksederek başlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tek sıkıntının Türk siyaseti adına olduğunu savundu.

Parti olarak CHP yönetiminden memnun olduğunu söyleyerek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu sürekli pot kıran, söylediği şeyleri ertesi gün inkâr eden kişi olarak yorumladı ve ondan da memnun olduğunu dile getirdi.

Önemli Olan Türk Siyaseti!

‘Önemli olan Türk siyaseti’ diyerek partilerle herhangi bir sıkıntısının olmadığını söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Kemal Atatürk'ün emaneti olmasından dolayı CHP'ye oy veren kişilere üzüldüğünü, tek sıkıntısının demokrasi olduğunu anlattı.

Sözlerine devam eden Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partilerle bir probleminin olmadığını, düşündüğü tek şeyin Türk siyaseti olduğunu dile getirdi.

İlk günden bu yana milletin göz bebekleri olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şimdiye kadar 15 seçimin tamamını sandıktan daha önemli olan kalplerde kazandıklarını, bunun kendisi için önemli olduğunu, millet tarafından seviliyor olmanın sevincini yaşadığını dile getirdi.

Sadece seçim zamanı değil her dakika, her saat, 365 gün milletin yanında olduklarını, kapısını çaldıklarını açıkladı.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.