Cani Doktor Yoğun Bakımda Yer Açmak İçin Hastasını Öldürdü!

Cani Doktor Yoğun Bakımda Yer Açmak İçin Hastasını Öldürdü!

Yoğun bakımda yer açmak için katil oldu! Karantina döneminde yoğun bakım doluluk oranları arttı. Doktor ise 2 hastasını öldürdü.

Cani doktor yoğun bakımda yer açmak için hastasını öldürdü!

Yoğun bakımda yer açmak için katil oldu! Karantina döneminde yoğun bakım doluluk oranları arttı. Doktor ise 2 hastasını öldürdü.

İtalya'da koronavirüs vakalarının üst seviyeye çıkmasıyla Dr. Carlo Mosca, yoğun bakımda başka hastalara yer açmak suretiyle 61 ve 80 yaşındaki 2 hastayı öldürdü.

İtalya'da koronavirüs vakaları Mart ayında arttı. Vaka sayılarının artış göstermesiyle İtalya'da yoğun bakım doluluk oranları arttı. Hastalar yoğun bakımda yer bulamaz hale geldi. Koronavirüsten dolayı hastaneye giden hastalar, yoğun bakımda tedavi göremedi.

Koronavirüs salgını sonucunda İtalya'nın sağlık sistemi çöktü. Yapılan açıklamalardan da anlaşılacağı üzere koronavirüs salgınından etkilenen ülkeler arasında İtalya'da yerini alıyor. İtalya'nın bu sürede sağlık sistemi hasar gördü.

2-hastasini-oldurdu.jpg

Başka Hastalara Yer Açmak İçin Katil Oldu!

Başka hastalara yer açmak için katil oldu! Koronavirüsten dolayı vaka sayılarının artmasıyla, Dr. Carlo Mosca, yoğun bakımda başka hastalara yer açmak için tedavi gören 2 hastayı öldürdü.

Dr. Carlo Mosca, 61 yaşındaki Natale Bassi ve 80 yaşındaki Angelo Paletti ismindeki 2 hastayı, yoğun bakımda yer açmak neticesiyle öldürdü.

Dr. Carlo Mosca, 61 yaşındaki Natale Bassi ve 80 yaşındaki Angelo Paletti ismindeki 2 hastaya yüksek dozda anestezi vererek öldürdü.

2 hastanın ölüm nedenin araştırılması sonucu gerçek ölüm nedenleri ortaya çıktı. Bunun sonucunda Dr. Carlo Mosca, 2 kişiyi öldürme suçundan tutuklandı.

Öte yandan, hastanenin yoğun bakım servisinde çalışan hemşireler ise kendi aralarında WhatsApp'tan konuşarak doktordan şüphelendiklerini yazdı.

Aynı Hastanenin Yoğun Bakımında, 3 Şüpheli Ölüm Daha Gerçekleşti

Aynı hastanenin yoğun bakımında 3 şüpheli, ölüm daha gerçekleşti. Bunun dışında aynı hastanenin yoğun bakımında şüpheli bir şekilde ölen 3 kişinin ise ölüm nedeni araştırılıyor. Kayıtlarda değişikliklerin yaptığını öğrenildi.

2 hastayı öldürmek suçundan tutuklanan doktor ise Mantua'da bulunan evinde hapse alındı.

Bu ölüm olayı ise şikayetlerinin artması sonrası, polis hemşirelerin WhatsApp mesajlarını inceleyince ortaya çıktı.

Hemşireler ise doktor hakkında soruşturma açıldığını öğrenince, entübe olmayan ve ölen 2 hastanın anestezi ilacı sonucu öldüğünden şüphe ettiklerini, ondan dolayı yardım isteklerinin kabul edilmediğini dile getirdi.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.