BORON Bulaşık Deterjanı Nasıl?

BORON Bulaşık Deterjanı Nasıl?

BORON bulaşık deterjanı nasıl?BORON doğal mineralli bulaşık temizlik ürünlerinin tanıtımı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapıldı. Programın başında reklam videoları gösterildi.

BORON bulaşık deterjanı nasıl?
BORON doğal mineralli bulaşık temizlik ürünlerinin tanıtımı Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı tarafından yapıldı. Programın başında reklam videoları gösterildi.

BORON doğal mineralli bulaşık deterjanı uzun zamandır heyecanla bekleniyordu. Daha önce BOREL markasıyla el ve vücut dezenfektanı geliştirilmişti. ETİ Maden mühendisleri tarafından geliştirilen BORON doğal mineralli bulaşık deterjanının tanıtımında, ETİ Maden Genel Müdürü Serkan Keleşer de bir konuşma yaptı.

boron-bulasik-deterjani.jpgBİR BUÇUK YILLIK YOĞUN ÇALIŞMA

Hazırlanan reklamlarda, BORON doğal mineralli bulaşık deterjanının kimyasal içermediği ve son derece sağlıklı olduğu vurgusuna yer verildi. İlk olarak genel ve beyaz kullanımlar için Dolmabahçe'de 2019 yılında lansman gerçekleştirdiklerini hatırlatan Genel Müdür, artık temizlik sektöründe hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yönündeki söylemini bir kez daha tekrarladı.

Bizim ürünümüzde, güzel koku, parlak bir beyazlık ve köpük yok ama bunların hepsi algı yanıltmaktan başka bir şeye yaramıyor ifadelerini kullandı. Bizim ürünümüz bu suni algı enstrümanlarını değil, gerçek temizlik sonucunu verir dedi.

BORON doğal mineralli bulaşık deterjanını kullananların da tıpkı çamaşır deterjanında olduğu gibi, memnun kalacaklarının altını çizen Genel Müdür Serkan Keleşer, ilk anda farkın hissedileceğini öne sürdü. BORON doğal mineralli bulaşık deterjanının yanında, ayrıca parlatıcı olduğunu da belirten Genel Müdür, ürün için 1 buçuk yıldır çaba harcadıklarının altını çizdi.

6 Kez deneyip ürünler ortaya çıkardıklarını, kalite kontrol süreçlerinin ardından altıncı üründe karar kıldıklarını dile getirdi.

BORON FİYATI NE KADAR?

BORON doğal mineralli bulaşık deterjanı rakiplerinin yarı fiyatından bile daha ucuza satılıyor. Raflara geldiğinde bu herkes tarafından anlaşılacak. 

Haber Editörü

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.