Azerbaycanlı Kahin Şaman'dan 2021 yılı Kehanetleri Tüyler Ürpertti.

Azerbaycanlı Kahin Şaman'dan 2021 yılı Kehanetleri Tüyler Ürpertti.

Azerbaycanlı Kahin Şaman'dan 2021 yılı Kehanetleri Tüyler Ürpetti. Koronavirüsü Önceden Bilen Azerbaycanlı Kahinden 2021 Kehanetleri Tüyler Ürpetti. 2020 İçin Söyledikleri Bir Bir Çıkan Kahinin 2021 İçin Tahmin Ettiği Dehşet Senaryolarında Türkiye'de var.

Azerbaycanlı Kahin Şaman'dan 2021 yılı Kehanetleri Tüyler Ürpertti.
2020 yılı tüm dünya için büyük felaketlerin yaşandığı bir yıl oldu. Başta korona olmak üzere depremler, yangınlar, kazalar gibi doğal afetler insanların ve doğadaki tüm canlıların zor zamanlar geçirmesine sebep oldu.
İnsanlar biran önce 2020 yılının bitip, 2021 yılına daha da huzurlu girmeyi hesap ederken, 2021 yılında oluşabilecek olaylarla ilgili ortaya atılan kehanetleri duyan kişileri karamsarlığa sürükledi. Azerbaycanlı kahin Şaman'ın, 2021 yılı için Türkiye ve dünya için söyledikleri tüyleri ürpertti.

5ebb76107152d803c031bcad.jpg

İŞTE O KEHANETLER

Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde, yeryüzü 3 defa sallanacak. Joe Biden Türkiye' ye ciddi baskılar uygulayacak. Denizde ciddi tsunamiler oluşup kendisinden alınanı geri alacak. Çiçekler açana kadar her birey evinde oturacak ama musibetler 2021 yılında da bitmeyecek. Koronavirüs devam edeceği gibi, yeni salgınlarda ortaya çıkacak. Toplu hayvan ölümleri görülecek. ABD' de 11 eylül saldırıları benzeri olaylar yaşanacak. Halk birkaç ülkede devleti ile karşı karşıya gelecek, çatışmalar yaşanacak.

Türk siyasetinde bir lider köşeye sıkışacak ve bile bile hata yapacak.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum