8 Nisan Tarihinde Burçlar Ne Fısıldıyor? Güncel Burç Yorumları!

8 Nisan Tarihinde Burçlar Ne Fısıldıyor? Güncel Burç Yorumları!

8 Nisan tarihinde burçlar hakkındaki tahminler açıklandı. 8 Nisan burç yorumları ne söylüyor? İşte burçlara dair tüm detaylar...

8 Nisan tarihinde burçlar hakkında yorumlar yayınlandı. 8 Nisan burç yorumları herkese dikkat çeken yorumlarda bulunuyor. 8 Nisan 2021 burç yorumları herkesi etkileyecek. 8 Nisan burç yorumları mühim konulara dikkat çekiyor. Perşembe günü burç yorumları yayınlandı. 8 Nisan 2021 burçlar yorumu...

KOÇ BURCU: 

Gizli kalmış birtakım sırlar ortaya çıkabilir. Sizlerin gerçekleri göremeyişiniz hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Kendinize kızmadan toparlanmaya odaklanmalısınız. Yeniden başlayabilir ve bu zor durumdan çıkabilirsiniz.

koc-burcu-medya-baskent.jpg

BOĞA BURCU: 

Tutkularınızı artıyor ve artık konfor alanınızdan ayrılıyorsunuz. Yaşadığınız sorunlar ya da problemler sizlerin yaratıcılığınızı keşfetmenize yardımcı oluyor. Hobilerinizi yaşam alanınıza taşımanız sizi heyecanlandıracaktır.

boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

İKİZLER BURCU: 

Eğitim ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz alanlarla ilgili detaylı araştırma yapmaya özen gösterin. Bu konuda ailenizden destek görmek size pozitif yansıyabilir.

ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

YENGEÇ BURCU: 

Günlük zaman içerisinde kendinize ne kadar vakit ayırdığınızın hesabını yapmak isteyebilirsiniz. Farkında olmadığınız birçok konunun farkına varıyorsunuz. Yeni bir sürecin ilk gününde olabilirsiniz. Değişiminizi sevin ve konsantre olun.

yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

ASLAN BURCU: 

Ailenize duyduğunuz özlem artabilir. Mesafelerin şartlar nedeniyle aşılamaması üzgün hissetmenize yol açabilir. Hayat içinde yaptığınız her şeyi yalnız yapıyorsunuz. Gücünüzü kendinizden almayı seviyorsunuz. Bunu bir sorunmuş gibi düşünmekten vazgeçin.

aslan-burcu-medya-baskent.jpg

BAŞAK BURCU: 

Kardeşleriniz ile iletişiminizi ilerletmek adına birlikte ticari çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Güvendiğiniz konuları paylaşarak görüş birliğine varabilirsiniz. İlişkinizi bitirmek ya da ilişkinizdeki hataları açıkça konuşmak durumunda kalacağınız bir gündesiniz.

basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

TERAZİ BURCU: 

Duygusal davranışlarınız maddi birikiminizi eritiyor olabilir. Kendinize bir sınır belirleyerek ölçüyü elden bırakmamalısınız. Hayatınızda önemli bir kararın eşiğindeyseniz kendinize göre en doğru olanı seçmelisiniz.

terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

AKREP BURCU: 

Kişisel ihtiyaçlarınızı önemsiz gibi gören kişilere sert tepkiler verebilirsiniz. Sizleri düşünmeden bencilce hareket eden hiç kimseye tahammül edemiyorsunuz. Uzun süredir verdiğiniz tavizlerin göreviniz olduğuna farkına varıyorsunuz.

akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

YAY BURCU:

İçe çekilmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı gizlerken geçmiş anılarınız da canlanabilir. Eski bir ilişki sizleri daha duygusal ve yeniden başlama noktasına getirebilir. Geçmişle olan bağınızı hem kesemiyorsunuz hem de gelenlere hayır diyemiyorsunuz. Kararlı olun.

yay-burcu-medya-baskent.jpg

OĞLAK BURCU: 

Duygularınız hayal kırıklığına uğrayabilir. Uzun zamandır kabuklarınızı kaldırdığınız güvendiğiniz bir kişi tarafından yanılgıya uğrayabilirsiniz. Bu yüzden biraz daha seçici ve sakin kalmanızda fayda var. Direk duruma giriş yaparsanız duygusal olarak sonrasında  toparlanmanız uzun sürecek.

oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

KOVA BURCU: 

Toplum önünde duygularınızı ifade ederken öfkeli kelimeleri seçebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda kendinize hâkim olamıyorsunuz. Seviyeyi koruyarak iletişim halinde olmalısınız.

kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

BALIK BURCU:

Kariyer alanınızda geçmiş konular yeniden açılmak isteniyor olabilir. Geride kaldığını düşündüğünüz olay hakkında açıklama isteği duymamalısınız. Sizleri manipüle etmek isteyebilirler. 

balik-burcu-medya-baskent.jpg

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.