70 Yaşındaki Hamdi Kılıç Bulundu Mu?

70 Yaşındaki Hamdi Kılıç Bulundu Mu?

70 Yaşındaki Hamdi Kılıç bulundu mu? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir ele alınan Hamdi Kılıç'ın kaybolmasına ilişkin yeni gelişmeler merak ediliyor. Programda sonuca ilişkin ilerleme son derece yavaş.

70 Yaşındaki Hamdi Kılıç bulundu mu? 
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir ele alınan Hamdi Kılıç'ın kaybolmasına ilişkin yeni gelişmeler merak ediliyor. Programda sonuca ilişkin ilerleme son derece yavaş.

HAMDİ KILIÇ HALA BULUNAMADI

70 Yaşındaki Hamdi Kılıç, 20 günden fazla süredir kayıp olduğu için, yakınları tarafından Müge Anlı'ya başvuru yapılmıştı. Müge Anlı'nın olaya dair yayınıyla birlikte de, bütün kirli çamaşırlar ortaya çıktı. 70 Yaşındaki Hamdi Kılıç'ın birlikte yaşadığı 45 yaşındaki Sakine Kılıç'ın, aynı eve eski sevgilisini de getirdiği, hep birlikte yaşadıkları öğrenilmişti.

hamdi-kilic.jpgMÜGE ANLI BİR KEZ DAHA TEKRARLADI

Türk Milletinin büyük tepkisini çeken hadise karşısında, konuyla ilgili yayın bugün de (18 Aralık 2020 Cuma) devam etti. Müge Anlı da tepkilerin sesi olmaya çalıştı. "Aynı evde hem eski sevgilinin, hem kocanın beraber aynı anda yaşaması milletimizin değerleriyle kesinlikle bağdaşmıyor" yorumunda bulundu. Programın daimi konukları da, tarafları konuşturarak 70 yaşındaki Hamdi Kılıç'ın kaybolmasında, herhangi bir dahilleri olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor.

İddiaların odağındaki Sakine Hanımın, Hamdi bey ile parası için birlikte olduğu, Hamdi beye ait gayrimenkulleri kendi üzerine geçirmeye çalıştığı, bunda da başarılı olduğu öz kızı tarafından öne sürülmüştü. İzleyiciler bir yandan olaya tepki gösterirken, bir yandan da gelişmeleri merak ediyor. Hamdi Kılıç'ın 20 günü aşkın zamandır nerede olduğu, ne yaptığı, kaçırılıp kaçırılmadığı, sağ mı yoksa öldürülmüş mü olduğu akıllara gelen ilk sorular arasında.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.