7 Nisan Tarihinde Burçlar Ne Fısıldıyor? Güncel Burç Yorumları!

7 Nisan Tarihinde Burçlar Ne Fısıldıyor? Güncel Burç Yorumları!

7 Nisan tarihinde burçlar hakkındaki tahminler açıklandı. 7 Nisan burç yorumları ne söylüyor? İşte burçlara dair tüm detaylar...

7 Nisan tarihinde burçlar hakkında yorumlar yayınlandı. 7 Nisan burç yorumları herkese dikkat çeken yorumlarda bulunuyor. 7 Nisan 2021 burç yorumları herkesi etkileyecek. 7 Nisan burç yorumları mühim konulara dikkat çekiyor. Çarşamba günü burç yorumları yayınlandı. 7 Nisan 2021 burçlar yorumu...

KOÇ BURCU: İletişim diliniz, siz farkında olmadan sertlik içeriyor olabilir. Kelimelerinizi özenle seçerek öfkeli söylemlerden uzak durabilirsiniz. İş hayatınızda bu kadar özverili olmanıza rağmen karşı tarafın saygısız bir davranışı sizi çileden çıkarmasın.

koc-burcu-medya-baskent.jpg

BOĞA BURCU: Çalışma alanınızda uyumu sağlamak adına kendinizden ödün veriyor olabilirsiniz. Sadece kişisel hayatınıza da zaman ayırmak adına doğru bir gündesiniz. İlişiklerdeki fevrilik sizleri daha farklı bunalımlara itekleyebilir.

boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

İKİZLER BURCU: İkili ilişkilerinizde öfkeli olabilirsiniz. Gereksiz bir gerilim içinde olarak psikolojinizi yormayın. İş ortaklıklarınızdan önemli bir haber alabilir ya da yeni iş birlikleri içine girebilirsiniz. Bugün yapacağınız girişimler oldukça önemli olacak.

ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

YENGEÇ BURCU: Aileniz sizleri eleştirirken haksızlığa gidebilir. Sakin kalarak anlamalarını sağlamak için çaba göstermelisiniz. Sert diyalog kurmak çözümden uzaklaştırır. Hayatınızda bazı yeni yolları denemek zorundasınız. Yeniliklerden korkmayın.

yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

ASLAN BURCU:  Sosyal çevrenizde gerilim yüksek olabilir. Tartışmalara dahil olmadan izleyici koltuğuna geçmelisiniz. İş hayatınızda bazı yenilikler içinde olacaksınız. Önünüze gelen fırsatları değerlendirin.

aslan-burcu-medya-baskent.jpg

BAŞAK BURCU: Ailenizle geçmiş konular hakkında gerilimler yaşayabilirsiniz. Öfkenize hâkim olarak sakin kalmaya çalışmalısınız.  Bazı haksızlıklar yaşıyor olsanız da unutmayın ki her haksızlık sonsuza kadar sürmez

basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

TERAZİ BURCU: 

İletişiminizde bazı konuları yok sayabilirsiniz. Görmezden gelmeyi tercih ettiğiniz konular sizleri ilerde yanlış yola sürükleyebilir. Parasal konularda kafa karışıklığı ya da ödemelerinizi talep etme konusunda tereddütleriniz olursa bunları bugün tamamlamayı seçin.

terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

AKREP BURCU: 

Gizli olayları açıklayıp açıklamama konusunda tereddütleriniz olabilir. Sonucu olumsuz olacak ise kararınızı ertelemek yararlı olabilir. Kendi içinizde çözemediğiniz sorunları dışarıya seslendirmeyin. Şu an düşündüğünüz ya da gördüğünüz şeyler net olmayabilir.

akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

YAY BURCU: Ortaklı işleriniz için plan değişikliğine gitmek isteyebilirsiniz. İlerde kaynaklanabilecek sorun için şimdiden önlem almanız başarınızı artıracaktır. Taşınma ya da yer değişikliği gibi konularda bazı değişimler önünüze gelebilir.

yay-burcu-medya-baskent.jpg

OĞLAK BURCU: Hayatınızı dengede tutmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak adına gerçekleştirdiğiniz çalışmalar boşa çıkıyor gibi hislere kapılmanıza yol açabilir. Zamana bırakarak ilerlemelisiniz.

oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

KOVA BURCU: Günlük işlerinizde beklenmedik aksilikler yaşayabileceğiniz bir gün olabilir. Sizleri yanlış yönlendiren kişiler zamanınızı alarak tamamlamanız gereken işlerinizin gecikmesine neden oluyor olabilir. Öfkelenmeden siz kendi işinize odaklanmalısınız.

kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

BALIK BURCU: Finansal konularınızda aile arasına girmek isteyen kişiler durgun suları bulandırmak isteyebilir. Çevrenizi aile meselelerine dahil etmeden sorunu çözmeye çalışmalısınız. Hayatınızda yeni bir başlangıcın ilk günündesiniz. Buna mutlu olun.

balik-burcu-medya-baskent.jpg

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.