5 Mart Burç Yorumu - Günlük Burç Yorumları Yayında

5 Mart Burç Yorumu - Günlük Burç Yorumları Yayında

5 Mart burç yorumları yayında. Kritik bir gün! Cuma burç yorumuna göre bugün neler yapılmalı, nelere dikkat edilmeli?

5 Mart burç yorumları açıklandı. Aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzu neler bekliyor? Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor detaylı olarak haberimizin devamında.

KOÇ BURCU

2021/02/20/koc-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün heyecanı doruklarda yaşayacaksın. Büyük sürprizler ve gelişmeler seni bekliyor. Bugün dikkat et aşk kapını çalacak. Ancak kontrollü olmakta fayda var. Aile ilgili konularda biraz daha özenli olmak sana iyi gelecek. Bugün bir yerlere gidip kafanı dağıtmak isteyeceksin. Artık evden uzaklaşmak sana iyi gelecek.

BOĞA BURCU

2021/02/20/boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün partnerinle kavuşma günü. Partnerinin iş değişikliği olacak. Bu durum seni olduğundan daha mutlu edecek.  Ayrıca şehir dışı yolculuğu yapma ihtimalin var. Bu yolculukta kafanı toplaman gerekecek. Geçmişte senin hakkını yiyen bir partnerin olduysa artık karma zamanı. Üzülme zamanı artık seni üzenlerde. Şimdiki anının tadını çıkart. Ayrıca en yakın eğlenceli bir arkadaşınla konuşmak sana çok iyi gelecek.

İKİZLER BURCU 5 Mart burç yorumları

2021/02/20/ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

Yeni bir aşk kapında. Huyuna uygun ve seni heyecanlandıran, adeta kelebekleri uçuracak güzellikte bir aşk ile karşı karşıya kalacaksın. Artık naz yapma zamanı değil harekete geçme zamanı. Ayrıca partnerin olacak kişinin kalbini kazanmak zor değil. İş hayatında değişiklikler olacak. Ve bu iş, partnerin gibi yeniliklerle dolu olacak. Yeniliklerden korkma. Değişken hareketlerini bir kenara bırakıp gücünü fark etme zamanı.

YENGEÇ BURCU

2021/02/20/yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün duygusallığını bir kenara bırakacaksın. Sonunda mantığın ile hareket etmenin ödüllerini alıyorsun. Ne yazık ki kalbini kırmak isteyen insanlar olacak fakat sen bunlara karşı güçlü bir duruş sergileyeceksin. Çevren tarafından seviliyorsun. Ayrıca evin düzeninde değişiklik yapmak sana iyi gelecek. Günün sonuna doğru yorgunluk kahvesi içmek senin hakkın. Sonunda yeni düzenin tadını çıkaracaksın.

ASLAN BURCU

2021/02/20/aslan-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün istemeden yakın bir arkadaşının kalbini kıracaksın. Aman dikkat. Artık söylediklerini duyma zamanı. Ayrıca ailenden sana ufak sürprizler var. Bununla birlikte yarım kalan eğitim hayatını tamamlama zamanı. Artık ulaşmak istediğin noktadan vazgeçmek zorunda kalacaksın. Partnerin ile evlilik düşünüyorsan bir süre daha erteleyeceksin. Ne yazık ki sebebi ise yaşadığın güvensizlik olacak. Bugün belki de arkadaşlığını bitirmek zorunda kalacaksın.

BAŞAK BURCU

2021/02/20/basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün iş konularında belirsizlik yaşayacaksın. Güvendiğin dağlara kar yağması an meselesi. Ancak iş ortamında kurduğun arkadaşlık sana iyi gelecek. En yakın arkadaşınla dedikodu zamanı. Aklındakileri boşaltmakta fayda var. Artık rahatlama zamanı. Partnerine duyduğun sevgi giderek artıyor. Ayrıca tutkulu olmak seni mutlu edecek. Sonunda partnerine yapacağın küçük sürprizler aranızdaki özel bağı kuvvetlendirecek. Bunun sayesinde ilişkinizi bir adım öteye taşıyacaksınız.

TERAZİ BURCU 5 Mart burç yorumları

2021/02/20/terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün iyi kalpli terazilerin günü. Artık okul hayatında başarıya ulaşacaksın. Sonunda emek verdiğin ve çok çaba sarf ettiğin derslerinden geçiyorsun. Derin bir oh! çekme zamanı. Sonunda partnerin ile hayatında hiç bir sıkıntı yok. Artık partnerinin ailesinden beklediğin onayı alıyorsun. Belki de evlilik kararınla gündeme gelebilirsin. Şans seninle. Artık beklediğin iş teklifleri kapında. Eğer ilişkisi olan bir teraziysen doğru insanı bulmuşsun demektir. Çünkü seçici kişiliğinden dolayı çok zor beğenirsin.

AKREP BURCU

2021/02/20/akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

Artık zehrini akıtma zamanı. Kalbini kıran kim varsa artık hayatından sil ve at. Ayrıca ilişkiniz sonlandıysa eğer sebebi kandırılman olabilir. Ayrılığınızın altında yatan sebebi öğrenmek sana ağır gelecek. Fakat kendini korumaya al. Bununla birlikte hakkını yediğini düşündüğün kim varsa özür dilemek sana iyi gelebilir.

YAY BURCU

2021/02/20/yay-burcu-medya-baskent.jpg

Ne yazık ki karma zamanı seni bekliyor. Partnerinin sandığın kişi çıkmaması sana pişmanlık yaratacak. Eski sevgiliye dönme çalışmaların hüsran ile sonuçlanacak. Ayrıca bugün keşke dememekte fayda var. Bunula birlikte iş hayatında yanında çalışan birisi varsa aman dikkat. Güvenmediğin kişilerle çalışmamalısın. Ayrıca ortaklık bitirme gibi konular gündemde. Bu yüzden yaşayacağın olumsuzluklardan dolayı sinirini ailenden çıkartmak isteyeceksin. Fakat sana bunu ne kadar yapma dense de  inatçı kişiliğin buna engel olacak.

OĞLAK BURCU

2021/02/20/oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün eski sevgiline duyduğun özlem giderek artıyor. Artık telefonu eline alma vaktin geldi. Ayrıca bugün cesarete ihtiyacın olacak. Ne yazık ki eğitim hayatında verdiğin emekler devam edecek. Ancak gücünü elden bırakmamakta fayda var. Artık kararlı olman gerekiyor. Elini çabuk tutmazsan değer verdiğin kişiyi kaybedeceksin.

KOVA BURCU

2021/02/20/kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün beklediğin büyük haber geliyor. Artık eline geçecek para akışı sayesinde rahata kavuşuyorsun. Birikim yapmak seni güvende hissettirecek. Bununla birlikte ailen ile geçireceğin kaliteli zaman sayesinde aranızdaki bağlar güçlenecek. Ancak ani kararlar vermemende fayda var. Eğer evliysen eşinin değerini daha çok bilmek için küçük sürprizler yapmalısın. Bekarsan karşına yeni bir aşkın çıkması mümkün. Belki de arkadaş çevrene daha dikkatli bakmalısın

BALIK BURCU 5 Mart burç yorumları

2021/02/20/balik-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün duygusal olmak sana iyi gelecek. Artık bıkmış olduğun kalabalıktan uzaklaşacaksın. Bugün kahveni alıp evde tek başına zaman geçirmek sana bütün dertlerini unutturabilir. Sonunda fırsat kolladığın yolculuğa çıkabileceksin. Bunun tadını çıkar.

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.