4 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

4 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

4 Mart burç yorumu yayına girdi. Fakat bugün burçlar biraz gergin. Kişilerin günlük rutininden aradıkları ipuçlarını bulacakları yorumlarda bakalım bugün gökyüzünün açıları nasıl bir etkide?

4 Mart burç yorumu yayında. Bugün kişilerin burçlarına etkileri, şöyle :

KOÇ BURCU 4 Mart burç yorumu

2021/02/20/koc-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün gökyüzü açıların biraz sert. Bu yüzden oluşan gerginliğini bitki çaylarıyla dizginleyeceksin. Aile bireylerini kırmamakta fayda var. Fakat üzerine gelecekler düşüncesiyle onları kırmamak için biraz odada tek kalmakta fayda var. Aşk hayatının hareketlenmesine az kaldı. Sabret.

BOĞA BURCU

2021/02/20/boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

Yolculuk yapacaksın, sonunda gitmek istediğin neresi varsa harekete geçme zamanı. Taşınmak gibi konular gündemini meşgul edecek. Sonunda seni mutlu edecek bir yer bulacaksın. Fakat bütçeni aşmak ilerde zorluk çekmene sebep olacak. Birikim yapmakta fayda var.

İKİZLER BURCU 4 Mart burç yorumu

2021/02/20/ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün alışveriş zamanı. Ne yazık ki parasal konularda dikkat etmezsen, zarar görebilirsin. Dengesiz ruh halinle başa çıkmak ne kadar zor olsa da çevrendekiler seni anlıyor. Biraz sakin kal.

YENGEÇ BURCU

2021/02/20/yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün duygusal bir gündesin. Daha fazla uyumak isteyeceksin. Ağlama hissini geçirmek için sevdiğin hobilere yönel. Dostların senden destek bekliyor. Bu yüzden iletişim halinde kalmak sana da iyi gelecek.

ASLAN BURCU

2021/02/20/aslan-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün ego savaşlarını bir kenara bırakma zamanı. Aşk hayatında olan hareketlilik ile birlikte değişimlere hazırlıklı ol. Ailen sana destek veriyor. Evlilik ile ilgili konular gündeme gelecek.

BAŞAK BURCU

2021/02/20/basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün topraklanma zamanı. Toprakla uğraşıp sinir ve sıkıntı hislerini toprağa vermek iyi gelecek. Eğleneceğin hobileri bulma zamanı. Müzik ile ilgili veya sanatsal konulara yöneleceksin.

TERAZİ BURCU

2021/02/20/terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün istediklerine sahip olma zamanı. Emeklerinin karşılığını alacaksın. Partnerine duyduğun saygı karşılıklı. Arkadaşlarından bazılarını elemek sana iyi gelecek.

AKREP BURCU 4 Mart burç yorumu

2021/02/20/akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün biraz sinirli ve öfkelisin. Sebepsiz öfke patlamaların çevrene zarar verecek. Aşk hayatında gösterdiğin kıskançlık iyi olmayabilir. Kendini dinginleştirmek sana iyi gelecek.

YAY BURCU

2021/02/20/yay-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün partnerinle sıkıntı yaşayacaksın. O yüzden karşındakiyle kuracağın iletişimde dikkatli olman gerekecek. Özellikle eğitim konularını tamamlayacaksın. Artık yarım kalmış işlerin sayesinde küçük uğraşların olacak. Sonunda ailesel konularda ise daha çok vakit geçirmek istediğini fark edeceksin.

OĞLAK BURCU

2021/02/20/oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün her konuda kararsızsın. Bu yüzden kafanı toplamakta fayda var. Artık olumsuz düşüncelerden uzaklaşacaksın. Fakat çevrenden bu konu ile ilgili yardım isteyeceksin. Ne yazık ki yurtdışı konuların biraz daha askıda.

KOVA BURCU

2021/02/20/kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

Sonunda özgür ruhuna bir eş bulacaksın. Artık kısıtlamalara gelemeyen bünyene uygun birisi her an karşına çıkacak. Çevrende olma ihtimali çok yüksek.

BALIK BURCU

2021/02/20/balik-burcu-medya-baskent.jpg

Sonunda eğitim konularında başarı elde edeceksin. Bu sayede çevrenle bunun için kutlama yapacaksın. Ne yazık ki aşk hayatın bu aralar durgun olsa da gireceğin kalabalıkta karşına birinin çıkması an meselesi.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.