3 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

3 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

3 Mart burç yorumu yayına girdi. Yaşamın için ipuçları arıyorsan burcundan yardım alabilirsin. Burcuna göre kendine tam olarak nasıl bakman gerektiğini anlatıyoruz. Bakalım 3 Mart burç yorumuna göre bugün neler olacak?

3 Mart burç yorumu yayında. İşte bugün için açıklanan burç yorumları:

KOÇ BURCU2021/02/20/koc-burcu-medya-baskent.jpg

İletişimin bugün çok kuvvetli. İş fırsatları kapıda. Kariyer planlarında yeni adımlar var. Ayrıca yarım kalan eğitim durumlarını tamamlayacaksın. Fakat sakin kalmakta fayda var. Sabrının sonuçlarını güzel bir şekilde alıyorsun. Artık daha fazla sosyalleşiyorsun. Özellikle kendinle ilgili konulara daha çok yoğunlaşacaksın. Cildinle ilgili küçük uğraşlar mümkün.

BOĞA BURCU 3 Mart burç yorumu

2021/02/20/boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

Kontrollü bir gün seni bekliyor. Birden büyüyen iş hayatında sarsıntılar olacak. Özellikle dikkatli olmakta fayda var. Durumu iyi yönetmen gerekecek. Sonunda aşk ile ilgili güzel gelişmeler var. Bulunduğun konuma çok güvenme. Son olarak iletişimde iyi olmak istiyorsan dengeli ve yavaş olacaksın.

İKİZLER BURCU

2021/02/20/ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün en şanslı burçlardan birisi sensin. Aşk, iş, para konularında önüne güzel fırsatlar geliyor. Para kazanacağın bir döneme girdin. Tadını çıkart. Ev değişikliği söz konusu. Aşkta yenilikler kapını çalabilir. Artık ihtiyaçlara yönelik davranmakta fayda var. Maddi konularda biraz daha temkinli davran. Nezle, üşütme gibi sağlık sorunların olacak bu yüzden bağışıklık sistemiini güçlendirmen gerekecek.

YENGEÇ BURCU

2021/02/20/yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

Havada aşk kokusu var. Eğer bir partnerin yoksa arkadaş çevrenden alacağın destekle bir şeyler başlayacak. Bugün eşyalarına sahip çok. Unutkanlığın söz konusu. Özellikle çocuklar ile ilgili konular gündemde olacak. Boyun, bel ağrılarına dikkat. Artık akışa bırak kendini. Son olarak ani para akışının kontrolünü elden bırakma.

ASLAN BURCU

2021/02/20/aslan-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün çok kazanacağın bir döneme giriyorsun. Satış konularında iyi bir kazanç elde edeceksin. Artık yeni girişimlere yöneleceksin. Özellikle para konusunda iyi bir şans yakalıyorsun.

BAŞAK BURCU

2021/02/20/basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün aşk hayatınız engebeli bir yoldan geçiyor. Biraz daha karar vermeye yönelik bir gün olacak. Alerjik reaksiyonlara dikkat. Ruhen yorgun hissedebilirsin ancak toprakla uğraşmak sana iyi gelecek. Sağlığına dikkat etmen gereken bir dönemden geçiyorsun. Fakat sakin ortamları seçmekte fayda var.

TERAZİ BURCU 3 Mart burç yorumu

2021/02/20/terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün istemediğin alışkanlıklardan kurtulma zamanı. Gündelik yaşam şartlarında biraz koşuşturmak mümkün. Artık kendine vakit ayırmak isteyeceksin. Ayrıca maddi anlamda hemen kazanç sağlamayacaksın fakat sabırlı olursan emeklerin boşa gitmeyecek. İmaj değişikliği yapmak isteyeceksin.

AKREP BURCU

2021/02/20/akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün aile konuları biraz daha gündemde. Aile büyüklerine vakit ayırman gerekecek. Yaptığınız işlerinizde yükselme var. İş fırsatları kapını çalabilir. Fakat lüks para harcamalarını kontrol et. Komşular ile ilgili sorunlar çıkacak. İletişimini güzel sağlamanda fayda var.

YAY BURCU

2021/02/20/yay-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün biraz daha zorlanacağın bir zaman dilimi. Özellikle ani kararlar vermemeye dikkat et. Ayrıca sağlığına dikkat etmen gereken bir dönem. İş alanında yapacağın değişikliklere henüz hazır değilsin. Aile ve çevre ilişkileri bugün önem kazanacak. Birlikte çalıştığın kişileri iyi tanımakta fayda var.

OĞLAK BURCU

2021/02/20/oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Eğitim ile ilgili yeni gelişmeler var. Özellikle çocuğunuz var ise eğitimde aldığı ödüller seni mutlu edecek. Destek alacağın yardım ile beraber uzun zamandır beklediğin anlaşmalar olacak. Yatırımlara dikkat. Kazancını biriktirmelisin ki hüsrana uğramayasın.

KOVA BURCU 3 Mart burç yorumu

2021/02/20/kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün masraflar biraz artacak. Hesapta olmayan harcamalar ortaya çıkacak. Aile büyüklerini aksatmamakta fayda var. Ayrıca extra kazanç kapısı açılması mümkün. Uzun zamandır alamadığın borçlarını toplama zamanı.

BALIK BURCU

2021/02/20/balik-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün ev içinde değişiklik yapmak isteyeceksin. Özellikle anne babalarla alakalı sağlık problemleri gündemde olacak. O yüzden yeme içme alışkanlığını değiştirmende fayda var. Kendine hobi alanları yaratacaksın. İlişkiler, aşk ve ortaklık ile ilgili konularda şanslı olacaksın.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.