27 Şubat Burç Yorumu-Günlük Yorumlar

27 Şubat Burç Yorumu-Günlük Yorumlar

27 Şubat burç yorumu yayında. Bakalım bugün nelere nasıl tepki vereceksiniz ? En hafif nasıl atlatacaksınız? Hepsi burç yorumlarında.

27 Şubat burç yorumu yayına girdi. İşte yorumlar:

KOÇ BURCU 27 Şubat burç yorumu

2021/02/20/koc-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün heyecanın dorukta olacak. Artık arkadaş çevren ile ilgilenme vaktin geldi. Depresyon belirtileri göstermeye başladın bile. Mutlu olacağın hobilere yöneleceksin. Özellikle partnerinle ilişkilerin normale dönecek. Artık her şeyin yoluna girmesi için evren seninle.

BOĞA BURCU

2021/02/20/boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

Artık öfkeli konuşmalara son vereceksin. Çevrenden aldığın tepkiler seni biraz mutsuz edecek. Ancak bunların hepsi geçici. Kalabalık bir ortama girip dikkat çekebilirsin. Özellikle bekar boğa burçları yakın zamanda mutlu olacakları birliktelikleriyle gündemde olacak.

İKİZLER BURCU

2021/02/20/ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

Ailenden beklediğin destek kapıda. Özellikle partnerin senin mutluluğun için çaba sarf ediyor. Artık çevrendeki olan biteni takip etmelisin. Eğitim ile ilgili alacağın kararlar seni biraz zorlayacak. Ancak bu zorluk, seni hedefine daha çabuk yaklaşmanı sağlayacak.

YENGEÇ BURCU

2021/02/20/yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

Özellikle düşüncelerinde bugün içerisinde değişimler fazla olacak. İşlerin hızla yoluna giriyor. Yurtdışı planlarını ertelemiş olsan bile tekrar gündeme gelecek. Aşk hayatındaki durgunluk bir süre daha devam edecek.

ASLAN BURCU 27 Şubat burç yorumu

2021/02/20/aslan-burcu-medya-baskent.jpg

Artık iç sesine yöneliyorsun: Hislerin mantığının önüne geçiyor. Bugün geçmişte yaşadığın pişmanlıklar aklınızı kurcalayacak ancak üzülmeyin daha güzel zamanların kapıda. İş yaşamında destekleyici gelişimler mevcut. Duygusal krizleri sakin geçirmekte fayda var.

BAŞAK BURCU

2021/02/20/basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bencil olacağın bir dönemle karşı karşıyasın. Ancak bencil olmak kötü bir durum değil çünkü buna ihtiyacın vardı. Çevrendekileri çok önemsiyorsun ancak beklediğin karşılığı alamamak seni yoruyor. İş hayatında kolaylıklar gerçekleşecek. Bu sayede biraz rahata kavuşacaksın.

TERAZİ BURCU

2021/02/20/terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

Sezgilerin bugün çok güçlü. BU durumu değerlendirmende fayda var. Aynı anda ertelediğin tüm işlerin üstesinden geleceksin. Bazı durumlar için biraz sabırlı olmanda fayda var. Özellikle gündelik yaşamın için önemli kararlar alacaksın.

AKREP BURCU

2021/02/20/akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

Sosyal yaşamında karar vermen gereken durumlar söz konusu. Arkadaşların senden akıl almak için sıraya girecek. Sivri zekan ile birlikte her şeyin üstesinden geleceksin.

YAY BURCU 27 Şubat burç yorumu

2021/02/20/yay-burcu-medya-baskent.jpg

Kariyer hayatın başarıların ile ilgili bazı belirsizlikler sona ermeye başlayacak. Aile büyüklerinle önemli konuşmalar içine gireceksin. Önceden üzerinde çalıştığınız projeler görünür olacak. Taşınma veya ev alma gündemini meşgul edecek.

OĞLAK BURCU

2021/02/20/oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Düşüncelerini hayata geçirmek ve diğer insanlarla paylaşmak için doğru zamandasın. Artık faaliyetlerinde başarı elde edebilir ve kazançlarını arttırabilirsin. Yeni bir telefon, bilgisayar gibi teknolojik araç almak için güzel bir dönem. İnternet ve sosyal medya da fazla vakit geçireceksin. Bu yüzden gözlerine dikkat et.

KOVA BURCU

2021/02/20/kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün toplu bir para akışı sağlanması mümkün. Dikkatli harcama yapmalısın. Bugün önüne çıkacak krizleri fırsata çevirme günü. Artık partnerinle eğlenceli planlar yapıp anın tadını çıkaracaksın. Aile hayatın düzene giriyor.

BALIK BURCU

2021/02/20/balik-burcu-medya-baskent.jpg

Sana karşı dürüst olmayan insanları artık hissetme vakti. Çevrende şüphe duyduğun ne varsa, bugün sezgilerin sayesinde ortaya çıkarabilirsin. Önüne koyduğun hedeflere hızla ilerliyorsun.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.