2021 Yılının İlk Toplantısından Karar Çıktı! Kısıtlamalar Kalkıyor mu? Vaka Sayılarının Azalmasıyla Birlikte Türkiye Normalleşme Yolunda Adım mı Atıyor? Aşılama Perşembe Günü mü Başlayacak?

2021 Yılının İlk Toplantısından Karar Çıktı! Kısıtlamalar Kalkıyor mu? Vaka Sayılarının Azalmasıyla Birlikte Türkiye Normalleşme Yolunda Adım mı Atıyor? Aşılama Perşembe Günü mü Başlayacak?

2021 yılının ilk toplantısından karar çıktı! Kısıtlamalar kalkıyor mu? Vaka sayılarının azalmasıyla birlikte Türkiye normalleşme yolunda adım mı atıyor?

2021 yılının ilk toplantısından karar çıktı! Kısıtlamalar kalkıyor mu? Vaka sayılarının azalmasıyla birlikte Türkiye normalleşme yolunda adım mı atıyor? Aşılama Perşembe günü mü başlayacak?

2021 yılının ilk kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde toplandı. Kabine toplantısı yaklaşık bir saat önce sona erdi. Kabine üyeleri ne gibi karara vardı? Alınan kararlar haberin detaylarında…

Toplantıdan ne gibi bir karar çıktı? Aşının yapılacağı tarih belli mi oldu? Çin’den gelen 3 milyon doz aşı ne zaman yapılacak? Cumhurbaşkanlığı Erdoğan, kürsüden açıklama yaptı.

kabine-toplantisi-002.jpg

2021 yılında toplanan ilk kabine toplantısı, bugün sona erdi. Kabine toplantısından ne gibi bir karar çıktı? Kısıtlamalar son mu buluyor? Kafeler açılacak mı? Kabine toplantısından çıkan son karar, haberin devamında…

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLIYOR… SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI SON MU BULUYOR? İŞTE KISITLAMALARA YÖNELİK TÜM DETAYLAR…

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklıyor… Sokağa çıkma kısıtlaması son mu buluyor? İşte kısıtlamalara yönelik tüm detaylar… Alınan kararlara yönelik açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplantı sonrası vaka sayılarının artmasıyla sokağa çıkma kısıtlamalarının geldiği tarihe giderek, alınan tedbirlerin sonuç gösterdiğine değindi.

Açıklamalarını sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan, yasakların kademeli olarak azalacağını dile getirdi.

kabine-toplantisi-003.jpg

Aşılara yönelikte açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ilk hesapta 3 milyon doz aşının Türkiye'ye geldiğini, Biontech aşısıyla anlaşmaların yapıldığını ve görüşmelere devam edildiğini dile getirdi.

AŞILAMA TARİHİ NETLEŞTİ… KADEMELİ OLARAK UYGULAMAYA KONULACAK…!

Aşılama tarihi netleşti… Kademeli olarak uygulamaya konulacak…! Perşembe veya Cuma günü aşıların yapılmaya başlanacağını açıkladı.

Belirlenen sıraya göre bu tarih aralığında kademeli olarak aşılama çalışmalarına başlanacağını dile getiren Erdoğan, alınan tedbirler sayesinde vaka sayılarının azaldığına da değindi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vaka sayılarının azalmasıyla sağlık yükünün de hafiflediğini ifade etti.

kabine-toplantisi-005.jpg

Salgının insanları ekonomi başta olmak üzere birçok alanda etkilediğine değinen Erdoğan, kökten bir çözüm bulunana kadar tedbirin elden bırakılmaması gerektiğini, vaka sayılarının ise belli bir sayının altına inmesi ile kısıtlamaların kademeli olarak azalacağını aktardı.

Aşılara yönelik açıklama yapan Erdoğan, Çin aşısının ilk etapta 3 milyon doz geldiğini, Biontech aşısıyla da anlaşmaların devam ettiğini, aşılamanın Perşembe veya Cuma günü başlayacağını dile getirdi.

kabine-toplantisi-004.jpg

İlgili Haberler
Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.