2 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

2 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

2 Mart burç yorumu yayında. Peki; burç yorumlarınızda bugün neler var? Sağlık, aşk, iş, kariyer, aile gibi konularda neler olacak? İşte Astroloji ile 2 Mart 2021 Salı günü için günlük burç yorumları.

2 Mart burç yorumu günlük olaylar ile birlikte gündemde. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunu neler bekliyor?

KOÇ BURCU

2021/02/20/koc-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün yakın çevre veya kardeş gibi gördüğün kişilerle ilgili konular ön plana çıkıyor. Ancak sakin kalmakta fayda var çünkü tartışmalar meydana gelecek. İletişim trafiğin artacak. Artık yeni iş planları yapacaksın. Özellikle kısa kısa yolların var. Dikkatli ol. Sonunda günlük yaşantının hareketleneceği bir dönem. Özellikle sosyal medyada çok aktif olacaksın. Ancak bu süreçte diline hakim olmalı ve kimseyle tartışmamalısın.

BOĞA BURCU 2 Mart burç yorumu

2021/02/20/boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün maddi konular gündemini meşgul edecek. Finansal olarak her zamankinden daha cesursun. Harcamalarına dikkat et. Cebini zorlayan harcamalarını biraz ertele. İş hayatında oluşan yavaşlama giderek son buluyor. Kalabalığa karışıp yeni fırsatlar elde etmek için güzel bir gün. Kariyerin için birkaç telefon görüşmesi yapman gerekecek. Özellikle spor yapmaya başlamak için doğru zaman.

İKİZLER BURCU

2021/02/20/ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün daha çok konuşmak isteyeceksin. Dinlemekten ziyade konuşmak daha iyi gelecek. Bugün içini dökmek için güzel bir zaman. Ancak sana zarar verecek sivri dillilikten kaçınmalısın. Artık eğitim durumları ile ilgili geliştirmen gereken alanlar olacak. Belki de yeni bir hobi edineceksin. Öğrenmeye açık olacağın bu zamanda farklı insanlarla tanışacaksın.

YENGEÇ BURCU

2021/02/20/yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

Artık bilinçaltına yerleşen bütün kötü durumları unutuyorsun. Devir affetme devri. Bakalım sen ne kadar geliştireceksin kendini?  Özellikle sorun yaşadığın bir birlikteliğin var ise konuşarak çözemeyeceğin hiçbir şey yok. Öncelikle çevrendekilerin senin kötülüğünü düşünmediğini bil. Flörtleşmeye çok açıksın. Seviyeni bozmadan böyle devam!

ASLAN BURCU

2021/02/20/aslan-burcu-medya-baskent.jpg

Sosyal çevrendeki sahip olduğun tüm arkadaşların senin için güzel bir şeyler planlıyor. Eğlencenin tadını çıkartma vaktin geldi de geçiyor bile. Gelirlerinde artış var. Birikim yapmak sana fayda sağlar. Konuşmak içini rahatlatacak. Bugün ne var ne yok her şeyi konuş.

BAŞAK BURCU 2 Mart burç yorumu

2021/02/20/basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Kariyer planların için biraz endişelisin. Ailen ve iş yerindeki üstlerinle konuşarak her şeyi çözeceksin. İş değişikliği konusunda temkinli ol. Maddi açıdan güzel zamanlara giriyorsun. Eğer aklında bir proje varsa hemen hayata geçir. Artık vakit kaybetme.

TERAZİ BURCU

2021/02/20/terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

Haydi yine iyisin uzun yolculuklar seni bekliyor. Zevk alarak yapacağın bütün işlerinin karşılığını alıyorsun. Ancak iş hayatında biraz mücadeleci olacaksın. Övgü zamanı! Kendini ifade edeceğin bu dönemde partnerin seni yalnız bırakmıyor. Çok şanslısın. Yaşam şeklini olumsuz etkileyen sağlık sorunların artık seni terk edecek.

AKREP BURCU

2021/02/20/akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

Miras veya sigorta gibi konular bugün ön plana çıkıyor. Düşünmeden hareket ettiğin için biraz eleştirileceksin o yüzden gerginlikleri hayatından uzaklaştır. Artık bu dönemde ev, arsa gibi bir düşüncen varsa olumlu bir zaman. Sakın kaçırma.

YAY BURCU

2021/02/20/yay-burcu-medya-baskent.jpg

İkili ilişkilerinde gergin bir süreçten geçeceksin. Sakin olursan zararsız atlatacaksın.  Partnerin kişisel alanına girerken üzerinde biraz baskı hissedebilirsin. Özellikle sözleşmelere imza atmak için uygun bir zaman değil. Artık toplum içindeki etiketini düşünürken dikkatli olman gerek.

OĞLAK BURCU 2 Mart burç yorumu

2021/02/20/oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

İşkolik oğlak artık sevinebilirsin. Bu zamana kadar emek verdiğin ne varsa karşılığını alıyorsun. Ancak temkinli olmayı bırakma. Beraber iş yürüttüğün ortaklığın varsa kontrolü elden bırakma. Özellikle bu kadar çaba göstermişken. Yalnız bir yandan sağlığını ihmal etme durumu var. Bunu da ele almalısın.

KOVA BURCU

2021/02/20/kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

Hayatını baştan aşağı değişime sokuyorsun. Uzun süredir beklediğin maddi destek kapında. Özellikle Mart ayından itibaren kara bulutların yok oluyor. Hesap kitap yapma zamanı. Son olarak sportif kişiliğin sayesinde aklını kötü düşüncelerden uzaklaştıran hobilere yöneleceksin.

BALIK BURCU

2021/02/20/balik-burcu-medya-baskent.jpg

Duygusal balık, hayat seni çok yordu. Ancak pes etme. Her istediğinin olmasına günler kala vazgeçme. Hayal kurmaya devam et. Ailenle yapacağın konuşmalar içini rahatlatacak. Fakat her şeyin çözümü sende. Yazma, çizme gibi iş fırsatları çıkarsa hemen kabul et. Ayrıca borçların için aile desteğinden zarar gelmez.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.