16 Mayıs Tarihinde Burçlar Ne Fısıldıyor? Güncel Burç Yorumları!

16 Mayıs tarihinde burçlar hakkındaki tahminler açıklandı. 15 Mayıs burç yorumları ne söylüyor? İşte burçlara dair tüm detaylar...

15 Mayıs tarihinde burçlar hakkında yorumlar yayınlandı. 15 Mayıs burç yorumları herkese dikkat çeken yorumlarda bulunuyor. 15 Mayıs 2021 burç yorumları herkesi etkileyecek. 15 Mayıs burç yorumları mühim konulara dikkat çekiyor. Cumartesi günü burç yorumları yayınlandı. 15 Mayıs 2021 burçlar yorumu...

KOÇ BURCU: Enerjinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Bu durum duygularınıza da yansıyacağı için ikili ilişkileriniz adına mutlu anlar ve girişimler söz konusu olabilir. Elde ettiğiniz mutluluğun kalıcılığı için ne istediğinizden emin olarak hareket etmelisiniz.

koc-burcu-medya-baskent.jpg

BOĞA BURCU: Duygularınızdan ve kendinizden kaçmak isteyebilirsiniz. Yaralandığınız konularla ilgili bazı yüzleşmeleri artık ertelememelisiniz. Bugünü kendinize ve yaşadıklarınızın çözümünü bulmaya ayırın.

boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

İKİZLER BURCU: Arkadaş çevrenize açıklama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kendi hayatınızı yaşamanıza müdahale etmeleri sizi sinirlendirebilir. Savunmaya geçmeden önce dinlemeyi tercih etmenizde fayda var.

ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

YENGEÇ BURCU: Çalışma ortamınızda yaşananlar sizi yalnızlığa itiyor olabilir. Kendinize neden böyle olduğunu sorabilir ve cevap arayabilirsiniz. Bugün tek başınalığınızı bu durumu nasıl sonlandıracağınızı bulmak için bir fırsata çevirin.

yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

ASLAN BURCU: Yabancı kişilerle olan iletişiminizde bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Görüşmelerinizde kullandığınız kelimelere ve üslubunuza dikkat etmelisiniz. Uzaklığın getirdiği dezavantajları büyütmemek, yakın çalışma halinde olduğunda size kazanç sağlayacaktır.

aslan-burcu-medya-baskent.jpg

BAŞAK BURCU: Yakın akrabalarınız ile aranızda bazı tartışmalar yaşanabilir. Yaralayıcı olmak yerine yapıcı bir dil seçmelisiniz. Bu sayede o an karşılaştığınız sorunun tekrar gündeme gelmesini önlemek daha kolay olacaktır.

basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

TERAZİ BURCU: İkili ilişkilerinizle ilgili bazı sonlandırma kararları alabilirsiniz. Bu ana kadar yaşananlar kararınızı büyük ölçüde belirleyecektir. Yapacağınız konuşmalarda iyi günlerin hatrını göz ardı etmemeye çalışmanız sürecin iki taraf için de daha ılımlı geçirmeye yardımcı olabilir.

terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

AKREP BURCU: Sağlığınıza dikkat etmek, sorunları çözmekten ziyade bir sorun oluşmaması için plan yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir beslenme programı, çalışma saati düzenlemesi yapmak hem fiziksel hem de zihinsel olarak sizi rahatlatabilir. Planınıza sadık kalmaya çalışın.

akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

YAY BURCU: Bir süredir ertelediğiniz aktivitelere ve kendinizle ilgilenme konusuna geri dönebilirsiniz. Spor yapmak, çalışmalarınızı tamamlamak ve hobilerinize vakit ayırmak kısıtlama günlerini esnetmeniz adına oldukça faydalı olabilir. Günü yeni hareket planınızı hazırlamaya ayırın.

yay-burcu-medya-baskent.jpg

OĞLAK BURCU: Ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Fiziksel olarak bir araya gelemiyorsanız sosyal mecralar aracılığıyla görüşmek herkese iyi hissettirebilir. Ev ve aile hayatınızla ilgili gündemlerinizi konuşmak ve karara bağlamak için uygun bir gündesiniz.

oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

KOVA BURCU: Duygularınızı ifade ederken sinirlerinize hakim olmakta zorlanıyorsunuz. Bu öfke hali konuyu amacından uzaklaştırıp yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir. Her şeyi daha da zorlaştırmamak adına sakin kalmaya çalışmalı, karşı tarafın anlayamadığı noktaları yapıcı bir şekilde gündeme almalısınız.

kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

BALIK BURCU: Harekete geçmek için duygularınızdan güç alıyorsunuz. Duygularınızın sizi yönlendirmesiyle bazı kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Konunun mantığınıza da uygun olup olmadığını değerlendirerek hareket etmek olası bir hayal kırıklığından en az şekilde etkilenmenizi sağlayacaktır.

balik-burcu-medya-baskent.jpg

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.