1 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

1 Mart Burç Yorumu - Günlük Yorumlar

1 Mart burç yorumu yayında. Artık bugün değişim zamanı. Bugün gökyüzü ''çok çalış ve sev!'' diyor. Ego savaşlarından çekilirsek, harika bir gün olmaması için hiç bir sebep kalmıyor. Özellikle yönetici gezegenler bugün hangi konumda?

1 Mart burç yorumu açıklandı. İşte burçların bugünkü etkileri:

KOÇ BURCU 1 Mart burç yorumu

2021/02/20/koc-burcu-medya-baskent.jpg

Bugün sağlığına özen göstereceksin. Ne ile ilgili rahatsızlığın varsa bu durumu ertelememelisin. Ayrıca boyun ağrılarına dikkat et. Aşk hayatında ki konularda inat etme. Uyumlu ol ancak ipleri elinden bırakma. Önüne çok iyi fırsatlar geliyor. Güzel değerlendir. Parasal konularda sıkıntı yaşayacaksın ancak hemen çözüme kavuşacak.

BOĞA BURCU

2021/02/20/boga-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün çok mutlusun. Güne başladığın güzel enerjini herkese yayıyorsun. Hayatında yaşadığın belirsizliklere son vereceksin. Artık her şey senin istediğin doğrultuda gidiyor. Bugün yediklerine dikkat et. Biraz mutfaktan çıkmak sana iyi gelecek.

İKİZLER BURCU

2021/02/20/ikizler-burcu-medya-baskent-001.jpg

Hedeflerine ulaşmak için çabala. Eninde sonunda istediklerin senin oluyor. Bugün sonuç odaklı çalışacaksın. Emeklerinin karşılığını almana az kaldı. Maddi manevi her konuda gücü ele alıyorsun. Bugün hiç beklemediğin birinden özür yazısı alabilirsin. Affetmek güzel bir şey.

YENGEÇ BURCU

2021/02/20/yengec-burcu-medya-baskent-001.jpg

Haftaya kazançlı başlıyorsun. İlişkilerini güçlendirmek için çabalayacaksın. Sağlığın için dinlenmelisin. Geçmişinde çözemediğin ne varsa üstüne düşme. Bırak zaman geçsin. Parasal anlamda güzel fırsatlar geliyor. Bu demek oluyor ki artık sıkıntılar bitti.

ASLAN BURCU 1 Mart burç yorumu

2021/02/20/aslan-burcu-medya-baskent.jpg

İş yoğunluğun nedeniyle partnerini ihmal ediyorsun. Dikkatli ol bu partnerin ile aran açılabilir. Ego savaşları sona eriyor. Sürpriz bebek istemiyorsan dikkatli olmalısın. Ayrıca bekar Aslan burçları karşına aşık olabileceğin biri geliyor. Ve bu etki büyük bir yankı uyandıracak.

BAŞAK BURCU

2021/02/20/basak-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün aşk hayatında daha net olacaksın. Ne istediğine karar verdiğin bu dönemde iş hayatın etkili oluyor. Sağlığına özen göstermelisin. Detaycı olma ve geçmişe takılma. Partnerin konusunda huzursuzluk yaşayacaksın ancak merak etme güzel teklifler kapında. İşsiz isen yeni iş teklifleri gelecek, iyi değerlendir.

TERAZİ BURCU

2021/02/20/terazi-burcu-medya-baskent-001.jpg

Bugün arkandan fena dedikodular yapılıyor. İş hayatında para konusunda büyük ilerleme kaydedeceksin. Ancak sağlığına dikkat et. Özellikle üzüntü ve panikten uzak dur. Sonunda istikrarlı olmakta fayda var. Artık huzura kavuşma zamanı.

AKREP BURCU

2021/02/20/akrep-burcu-medya-baskent-001.jpg

Stres duygusundan uzaklaşıyorsun. Gözün aydın akrep burcu. İş hayatında önemli kararlara imza atıyorsun. Sonunda emek verdiğin konularda anlaşmaya varıyorsun. Sahip olduklarını fark edeceksin. Düşüncelerin de daha planlayıcı olacaksın.

YAY BURCU 

2021/02/20/yay-burcu-medya-baskent.jpg

Aşk hayatında endişelendirici durumlar söz konusu. Yalnız aldatılma haberleri alabilirsin. Artık bugün gerçekler ile yüzleşeceksin. İş hayatın biraz zorlayıcı ancak geçici bir dönem. Ancak sakin kalmakta fayda var. Artık yapılan haksızlıkları göreceksin.

OĞLAK BURCU

2021/02/20/oglak-burcu-medya-baskent-001.jpg

İş hayatında bazı sıkıntılar oluşacak. Sonunda mücadeleye devam. Eğitim planları gündemini meşgul edecek. Ancak planların istediğin gibi giderse karşına güzel imkanlar çıkacak. Karşına etkileneceğin birisi çıkacak ancak flörtleşmek ne kadar iyi bir şey olsa da ötesine gitmen için çok çaba sarf edeceksin.

KOVA BURCU

2021/02/20/kova-burcu-medya-baskent-001.jpg

Sağlık bir ilişki yaşamak isteyeceksin. Özgürleşeceksin. Eğer yalnızsan aşk hayatında hareketlenmeler var. Ailenin desteğini görmek seni mutlu edecek. Artık yeni iş sorumluluğu seni canlandıracak. Ancak maddi durumlara biraz daha dikkat etmek sana iyi gelecek.

BALIK BURCU 1 Mart burç yorumu

2021/02/20/balik-burcu-medya-baskent.jpg

Aşk hayatın bugün biraz sakin. Sonunda huzurlu bir zaman geçireceksin. Artık kariyer anlamında biraz daha planlı olacaksın.  Bu sebeple yarım kalan planları tamamlama zamanı. Çevren sana yeni bir bakış açısı kazandırmaya çalışıyor. Artık dengeni bulacaksın.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.