Sanatçılar 1000 TL'lik Desteğe Tepkili

Sanatçılar 1000 TL'lik Desteğe Tepkili

Sanatçılar 1000 TL'lik desteğe tepkili.Kültür Bakanlığı sanatçıların salgın dönemindeki ekonomik zorluklarına destek yapacağını açıklamıştı. Desteğin bin lira olduğu duyulunca sanatçılar tepki gösterdi. Erhan Güleryüz, "bin lira ben size vereyim" dedi.

Sanatçılar 1000 TL'lik desteğe tepkili.
Kültür Bakanlığı sanatçıların salgın dönemindeki ekonomik zorluklarına destek yapacağını açıklamıştı. Desteğin bin lira olduğu duyulunca sanatçılar tepki gösterdi. Erhan Güleryüz, "bin lira ben size vereyim" dedi.

BEN VEREYİM

Kültür ve Turizm Bakanlığı sanatçıların salgın dönemindeki ekonomik zorluklarına destek yapacağını açıklamıştı. Desteğin bin lira olduğu duyulunca sanatçılar miktara tepki gösterdi. Ayna grubundan Erhan Güleryüz, "bin lira ben size veririm" dedi.

Bin liralık destek için Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sanatçılarımız bu gönleri rahat atlatması adına bir bütçe ayırdık demişti. Ancak, bu tutarın bin lira olduğu ortaya çıkınca bazı sanatçılar tepki gösterdi. Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz, çektiği video ile tepkisini dile getirdi.

Erhan Güleryüz'ün iddiaları arasında, sanatçılardan bin lira karşılığında bir video çekip bakanlığa gönderilmesinin istendiği de var. Erhan Güleryüz, işte bu duruma tepki gösterdiğini ifade edip, "ben size bin lira göndereyim de siz video çekin" değerlendirmesi yapıyor. Erhan Güleryüz'ün paylaşımının altına, çok sayıda kullanıcı da yorum yaptı.

"YARDIM 50 BİN OLSA TEPKİ GÖSTERECEK MİYDİN?"

Bazı kullanıcılar Erhan Güleryüz'e tepki gösterdi. "Eğer bu para 50 bin lira olsaydı da, böyle tepki gösterecek miydin" diye sordu.

ERHAN GÜLERYÜZ'E DESTEK VERENLER DE OLDU

Bazı kullanıcılar da Erhan Güleryüz'ün tepkisinin haklı bir isyan olduğunu öne sürdü.

Bin liralık yardım iddiası sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Sadece sosyal medya değil, siyaset dünyasından bazı isimler de tepkiliydi.

Tepkilerin nedeni, desteğin tutarı oldu.

Bin liranın herhangi bir sıkıntıyı gidermekte, yeterli bir miktar olmadığı öne sürüldü.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.