Ekonomik Daralma Kiralama Sektörünü Canlandırıyor

Ekonomik Daralma Kiralama Sektörünü Canlandırıyor

Ekonomik daralma kiralama sektörünü canlandırıyor. Kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmalar 2021 yılından umutlu olduklarını söylüyor.

Ekonomik daralma kiralama sektörünü canlandırıyor. Kiralama sektöründe faaliyet gösteren firmalar 2021 yılından umutlu olduklarını söylüyor.

Kiralama şirketleri, ülkede ve dövizde yaşanan dalgalı seyri fırsata çevirebilmek adına yatırımlarına devam ediyor. müşterilerden gelen talepler doğrultusunda, filolarını da genişletiyorlar.

SON GELİŞMELERİN KİRALAMA SEKTÖRÜNE OLAN ETKİSİ

Uzmanlar,  yatırımlar ve ülkede yaşanan son gelişmelerin kiralama sektörüne olan etkisini değerlendirdi.

 Faaliyetleri ve müşterilerine sundukları hizmetler hakkında kısaca konuşan sektör temsilcileri, 1 günden 36 aya kadar, istenen opsiyona göre hizmet veren firmalar var. Sürekli sektöre yeni giren şirketler olsa da, köklü şirketlerin işlerini çok etkileyen bir durum değil.  

ŞİRKETLER SATIN ALMAKTANSA, KİRALAMA YOLUNA GİDİYOR

Araç kiralamaları ekonomik daralmalarda artıyor. Zira şirketler satın almaktansa, kiralama yoluna gidiyor. Çünkü ekonomik daralma zamanlarında her türlü şirketin birincil ihtiyacı nakit yani sıcak para.

SADECE ARAÇ DEĞİL, MAKİNE VEYA İNŞAAT MALZEMELERİ

Sıcak paralarını araçlara bağlamak istemeyen şirketler kiralama şirketlerinin kapısını çalıyor. Sadece araç değil, makine veya inşaat malzemelerinin de kiralanması yine kiralama sektörünün hedef kitlesini genişletmesine neden oluyor.

UYGUN FİYATLARLA FİRMALARIN ÜRETİMİNİ KESİNTİSİZ SÜRDÜREBİLMESİ

İçinden geçtiğimiz dalgalı döviz döneminde, ki bu dalgalanmalarında son derece gerçekleştiğini ekonomi uzmanlarının tamamı söylüyor, sıcak para ile iş makinesi veya araç gereç almak pek akıl kârı bir durum değil. Kiralama şirketleri gayet uygun fiyatlarla firmaların üretimini kesintisiz sürdürebilmesi için profesyonel anlamda hizmet veriyor.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.