Yeniden Refah Partisinden Milletvekillerine Esnaflar İçin Önemli Çağrı

Yeniden Refah Partisinden Milletvekillerine Esnaflar İçin Önemli Çağrı

Yeniden Refah Partisinden milletvekillerine esnaflar için önemli çağrı. Partinin Ankara Polatlı ilçe Başkanı bir maaşlarını esnafa bağışlama çağrısında bulundu.

Yeniden Refah Partisinden milletvekillerine esnaflar için önemli çağrı. Partinin Ankara Polatlı ilçe Başkanı bir maaşlarını esnafa bağışlama çağrısında bulundu.

Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe Başkanı Muzaffer Öztürk, mecliste grubu bulunan siyasi parti vekillerinin bir aylık maaşlarını salgın sürecinde ekonomik sıkıntılarla boğuşan esnafa bağışlamalarını talep etti.

Yeniden Refah Partisi Polatlı ilçe Başkanı Muzaffer Öztürk, pandemi döneminde ekonomik açıdan sıkıntı yaşayan esnaflara yardım edebilmek için mecliste grubu bulunan siyasi parti vekillerinin bir aylık maaşlarını bağışlanması gerektiğini söyledi.

yeniden-refah-polatli.jpgÖztürk; "Türkiye Büyük Millet Meclisinde gurubu bulunan tüm siyasi partilerimize verilecek olan siyasi parti yardım paralarının milyarlarca lira olduğunu biliyoruz. Şu salgın ve sokağa çıkma yasaklı günlerimizde, Ekonominizin alarm verdiği ve tüm halkımızın ekonomik yönden çok zorlandığı günlerde biz diyoruz ki;

EKONOMİMİZİ RAHATLATACAK İŞLERE AKTARILMASI

Hiç bir ekonomik sıkıntısı bulunmayan mecliste gurubu bulunan siyasi partilerimize verilecek olan milyarlarca liraların; kirasını ödeyemeyen esnafımıza, tarlasını ekemeyen ve icralık olan çiftçimize, işçimize, memurumuza, emeklimize ve hiç bir geliri olmayan ailelerimize verilmesini veya ekonomimizi rahatlatacak işlere aktarılmasını istiyoruz.

VEKİLLERİMİZİN; EN AZINDAN 1 AYLIK MAAŞLARINI BAĞIŞLAMALARI

Ekonomi yönünden zorlanmadığını bildiğimiz, bizleri temsil etmek için meclise gönderdiğimiz, hiç sesleri çıkmayan, halkımızın içerisine girmeyen ve ne zorluklarda yaşadığımızı bilmeyen o Saygıdeğer vekillerimizin; en azından 1 aylık maaşlarını bağışlamalarını talep ederek zorluk içinde yaşayan insanlarımıza bir nebze de olsa rahat nefes aldırmalarını sağlamaktır.

Geçenlerde resmî gazetede yayınlandığı gibi; Amerikan cargil şirketine ve 60 adet imtiyazlı şirketlere vergi muafiyeti getiren iktidar, geçinemeyen rızkını temin edemeyen bu ülkenin evlatlarına, halkımıza bu yardımı ve iyiliği yapabilir" dedi. 

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.