Uzman Çavuşların Ailelerine Mesleki Yeterlilik Belgesi Kolaylığı

Uzman Çavuşların Ailelerine Mesleki Yeterlilik Belgesi Kolaylığı

Uzman Çavuşların ailelerine mesleki yeterlilik belgesi kolaylığı. UZDER Genel Başkanı Yakup Toprak, zorunlu hale gelen belgeye dair önemli bir anlaşmayı duyurdu

Uzman Çavuşların ailelerine mesleki yeterlilik belgesi kolaylığı. UZDER Genel Başkanı Yakup Toprak, zorunlu hale gelen belgeye dair önemli bir anlaşmayı duyurdu

UZDER'DEN ANLAMLI GİRİŞİM

UZDER'den anlamlı girişim geldi. Artık bazı mesleklerin yapılması için zorunlu hale getirilen Mesleki Yeterlilik Belgesi edinimi konusunda, Uzman Çavuşların ailelerine yönelik büyük kolaylık sağlayacak bir anlaşmaya imza atıldı.

UZDER Genel Başkanı Emekli Uzman Jandarma Yakup Toprak, yapılan anlaşmayı sosyal medya platformu Facebook'ta Uzman Çavuşlar için açılan kapalı grupta duyurdu.

Yakup Toprak, yapılan anlaşmayı ve uygulamanın nasıl olacağını, aşağıdaki mesajıyla açıkladı.

myk.jpg

ZORUNLU MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ. 04 OCAK 2021

Kahraman silah arkadaşlarım;

UZDER olarak yine bir ilke imza atarak aşağıda görselden de anlayacak olduğunuz üzere, zorunlu hale getirilen ve Mesleki Yeterlilik Kurumunca verilen Mesleki Yetetlilik Belgesinin, bize müracaat eden uzman camiamızın aile ve çocukları ile akrabalarının yanı sıra üyelerimize ve tüm yakınlarına, sınava tabi tutularak (16 kişilik sınav mevcudu yakalandığında kendi ikamet ettiği il veya ilçede yapılacak sınavla) belgeler teslim edilecektir.

ÜCRET FİRMA TARAFINDAN ÖDENECEK

Ücret firma tarafından ödenecek. Bu belge temini esnasında kuruma yatırılacak olan (1.200 TL) civarında ücretin firma tarafından karşılanması noktasında mutabık kaldık ve geniş açıklama önümüzdeki günler içerisinde firma sahibi Sayın Muhammet ALBAYRAK ile bir canlı yayın gerçekleştirip detaylı bilgi vereceğiz. Ayrıca bahse konu 'SOSYAL SORUMLULUK PROJEMİZ' ile ilgili bu platformdan daima dokümantasyon paylaşımınız devam edecektir. Süre 2021 yıl sonuna kadar devam etmektedir.

Saygı ve baki selamlar...

Not: Proje sorumlusu Genel Başkan yardımcımız Sayın Tamer DAVAZLI'dır. 0 542 591 20 14 Numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz. Yararlanmak isteyenler listeye isimlerini yazdırabilir.

Yakup TOPRAK
UZDER Genel Başkanı

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.