Ücretsiz POMEM Kursu Ankara’da Açılıyor!

Ücretsiz POMEM Kursu Ankara’da Açılıyor!

Ücretsiz POMEM kursu Ankara’da açılıyor!Polis olmak isteyen gençlerin hazırlık yapabilmesi için Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz parkur açıyor.

Ücretsiz POMEM kursu Ankara’da açılıyor!

Polis olmak isteyen gençlerin hazırlık yapabilmesi için Ankara Büyükşehir Belediyesi ücretsiz parkur açıyor.

Başkent Ankara’ya ücretsiz POMEM kursu açılıyor.

Her yıl polis olmak isteyen gençlerin hazırlık yaptığı ve belli rakamlar karşılığında parkur kursları ile polislik sınavlarına hazırlanarak Polis Akademisi’nde yer almak için çabaladığı parkur kursları için Ankara Büyükşehir Belediyesi düğmeye bastı.

pomem-parkur.jpg

TAMAMEN ÜCRETSİZ OLACAK

Tamamen ücretsiz olacak! Polis olmak isteyen gençlerin başvuruları alındıktan sonra geçmek zorunda olduğu mülakat ve parkur sınavları her yıl binlerce polis adayı gencin ter dökmesine neden oluyor. Polislik mesleğine adım atmak isteyen gençler, parkur sınavlarında başarılı olabilmek için belli merkezlerin hizmet verdiği ücretli parkur kurslarına katılarak, sınavlarda başarılı olabilmek için çabalıyor.

pomem-parkur-001.jpg

POMEM sınavlarında kullanılan parkurun birebir aynısı hazırlanan kurs merkezlerinin parkurlarında, sınavda beklenen süreyi ve en başarılı performansı sergilemek isteyen gençler ter döküyor. Belli bir ücret karşılığı hizmet veren kurslara Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden bir alternatif geldi. Başkentli gençler Büyükşehir Belediyesi’nin hizmete koyduğu ücretsiz POMEM parkurlarında Polis Akademisine hazırlanabilecekler.

BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN

Başvurular internet üzerinden… Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin polis olmak isteyen gençler için hizmete koyduğu ücretsiz POMEM kursları için adaylar internet üzerinden başvuru yapabilecek. https://parkurkursu.ankara.bel.tr/ adresi üzerinden karşılarına çıkan formu dolduran polis adayları parkur için başvuru yapabilecek.

25 OCAK’TA BAŞLIYOR!

25 Ocak’ta başlıyor! Polis adayları için Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin açtığı ücretsiz POMEM parkuru kursları 25 Ocak tarihinde Sincan Aile Yaşam Merkezi Kapalı Spor Salonu'nda faaliyete geçecek. Kursa katılım hakkı kazanan öğrenciler için tesise girmeden önce HES kodu göstermek zorunlu olacak.

pomem-duyuru.jpg

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin Polis Akademisi adayları için tamamen ücretsiz olarak hizmete giren kursun duyurusu sosyal medya üzerinden yapıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruda “Büyükşehir Belediyemiz, polis olmak isteyen gençlere elini uzatıyor. Polis Meslek Eğitim Merkezleri Sınavına katılmak isteyenler için uzman eğitmenlerle ücretsiz 'Parkur Hazırlık Kursu' açıyor.” İfadelerine yer verildi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı ücretsiz POMEM hazırlık parkuru kurslarına başvurular 19 Ocak tarihinde online olarak başladı. Kurs, 25 Ocak Pazartesi günü Sincan Aile Yaşam Merkezi Kapalı Spor Salonu'nda faaliyete geçecek.

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.