Turgut Altınok: Haberler Yıpratma Maksatlı!

Turgut Altınok: Haberler Yıpratma Maksatlı!

Turgut Altınok: Haberler yıpratma maksatlı! Ankara Keçiören ilçe belediye başkanı Turgut Altınok, son günlerdeki makam aracı haberlerine dair açıklama yaptı.

Turgut Altınok: Haberler yıpratma maksatlı! Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, son günlerdeki makam aracı haberlerine dair açıklama yaptı.

Son günlerde medyada yapılan bazı haberler, Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok'u açıklama yapmaya zorladı. Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok son günlerde sıklıkla medya yer alan makam aracı haberleriyle ilgili açıklama yaptı. Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok açıklamasında, makam aracıyla ilgili yapılan haberlerin yalan ve maksatlı olduğu bilgisini verdi.

BU SAYEDE 5 MİLYON TASARRUF YAPTIK

Haberlerde bilgisi yer alan makam aracı alımının doğru olduğunu ifade eden Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, "ancak bu alımla, belediyemiz 7 milyon liraya yaklaşan tutardaki kira bedeli ödemekten kurtarılmıştır" ifadelerini kullandı. "Bu sayede 5 milyon tasarruf yaptık" diyen Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, yapılan haberlerde bu konulardan hiç bahsedilmemesine tepki gösterdi. Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, yaptığı yazılı açıklamada, attıkları her adım ve gerçekleştirdikleri her projede belediyenin menfaatlerini ön planda tuttuklarının özellikle altını çizerek, medyanın kasıtlı olarak çarpıtılmış haberler yayınladığını öne sürdü.

3 YILDA ARAÇ PARASI ÖDEYEN BELEDİYELER VAR

3 Yılda araç parası ödeyen belediyeler var yorumunu yapan Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, biz belediye olarak ilçemiz adına nasıl tasarruf edeceğimize yönelik kafa yoruyoruz değerlendirmesiyle dikkat çekti. Araba veya makam hesabı yapmıyoruz, belediyenin menfaatinin hesabını yapıyoruz yorumuyla da konuya açıklık getirmek isteyen Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, haberi yapan gazete ve gazetecilere seslenerek, kendilerini bu hassasiyeti bütün belediyeler için göstermelerini bekliyorum çağrısında bulundu.

turgut-altinok-aciklama.png

SADECE MAKAM ARACI DEĞİL, 140 ARAÇ ALDIK

Sadece makam aracı değil, 140 araç aldık diyen Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, Türkiye'de toplam kaç tane belediye 140 araç almıştır sorusunu sordu.  Bu araç alımlarıyla belediyenin yüzde 120 oranında kâr ettiğini savunan Ankara Keçiören ilçesi Belediye Başkanı Turgut Altınok, yapılan alımlarda da kamu ihale kanununa en ufak bir muhalefetin olmadığını da duyurdu.

ANKARA KEÇİÖREN HABERLERİ MEDYA BAŞKENT'TE

Ankara Keçiören haberleri Medya Başkent'te. Ankara Keçiören haberlerini Medya Başkent'ten takip edebilirsiniz. Yine Medya Başkent üzerinde son dakika Ankara Haberlerine, Ankara'da asayiş haberlerine, Ankara'da Siyasi gelişmeler haberlerine, haberlerin Ankara ile ilgili olanlarına, Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberlerine, Ankara İlçe Belediyesi haberlerine, Ankara'da yardım ve destek haberlerine, Ankara'da esnafa belediye yardımı haberlerine Medya Başkent Üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.