Meteorolojiden Beklenen Müjde Geldi: Yağışlı Hava Yurda Giriyor.

Meteorolojiden Beklenen Müjde Geldi: Yağışlı Hava Yurda Giriyor.

Meteorolojiden beklenen müjde geldi: Yağışlı hava yurda giriyor. Yurdun batı kesimlerinden, Trakya'da yurda yağış girişi başladı.

Meteorolojiden beklenen müjde geldi: Yağışlı hava yurda giriyor. 
Yurdun batı kesimlerinden, Trakya'da yurda yağış girişi başladı.

Meteorolojiden beklenen müjde geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'da olmasa da, yurdun batı kesimlerinde, Trakya'dan yağışlı havanın ülkeye gireceğini ifade etti.

Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale ve Balıkesir'de yağış görülecek.

3 Ocak 2021 Ankara hava durumu.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Ankara'da 3 Ocak 2021 tarihi için hava tahminlerini açıkladı.

3 Ocak 2021 tarihi için hava durumu Ankara'da nasıl olacak? Ankara'da 3 Ocak 2021 tarihi için hava durumu nasıl olacak? Ankara'da 3 Ocak 2021 tarihi için kar var mı? Ankara'nın hava durumuna dair Meteoroloji Genel Müdürlüğü hangi açıklamayı yaptı? 

3 OCAK 2021 GÜNÜ ANKARA'DA HAVA NASIL OLACAK?

3 Ocak 2021 günü Ankara'da hava nasıl olacak? Ankara'daki meteoroloji genel müdürlüğü, Başkent Ankara'da, 3 Ocak 2021 günü havanın nasıl olacağına dair açıklama yaptı. Ankara'da 3 Ocak 2021 tarihinde hava nasıl olacak sorusu da yanıt bulmuş oldu. Meteoroloji genel müdürlüğü Ankara ile yakın ve uzak ilçeleri için hava durumu beklentisini açıklarken, herhangi bir yağış beklenmediğini ifade etti. Kentin merkez ilçeleri ve kırsal ilçelerinde herhangi bir yağış beklenmediği bilgisi yer aldı.

Meteoroloji genel müdürlüğü, Ankara'nın en uzak ilçelerinden olan Nallıhan için 31 Aralık 2020 tarihine yönelik herhangi bir uyarıda bulundu. Hava durumunda olumsuz koşulların beklenmediği bilgisi yer aldı. Nallıhan'ın komşusu Beypazarı'nda 31 Aralık 2020 günü hava nasıl olacak sorusu da, Meteoroloji genel müdürlüğünden yapılan bilgilendirme ile cevap buldu. Beypazarı için de herhangi bir uyarıda bulunulmazken, yarın için de ön tahminlerde aynı sonuca varıldığı açıklandı.

gudul.jpg

GÜDÜL'DE 3 OCAK 2021 TARİHİ İÇİN HAVA DURUMU NASIL OLACAK

Merak edilen bir diğer ilçe de Güdül oldu. Güdül'de 3 Ocak 2021 tarihi için hava durumu nasıl olacak sorusunu soranlar için, cevap yine Meteoroloji genel müdürlüğünün açıklamasında vardı. Güdül'de hava durumunda herhangi bir olumsuzluk beklenmiyor. Hava sıcaklığı mevsime bakarak normallerin üzerinde olacak. Tarım için önemli olan ilçelerden Ankara'nın ilçesi Ayaş'ta da herhangi bir olumsuz hava koşulu beklenmiyor. Polatlı'da 3 Ocak 2021 tarihi için hava durumunda olumsuz bir durum şu an için beklenmiyor.

HAYMANA BALA ŞEREFLİKOÇHİSAR GÖLBAŞI VE ELMADAĞ'DA HAVA NASIL OLACAK?

Haymana, Bala, Şereflikoçhisar, Gölbaşı ve Elmadağ'da hava nasıl olacak? Meteoroloji bu ilçeler için de meteoroloji herhangi bir uyarıda bulunmadı. 3 Ocak 2021 tarihi için Haymana'da hava nasıl olacak, Şereflikoçhisar'da hava nasıl olacak, Gölbaşı'nda hava nasıl olacak, Elmadağ'da hava nasıl olacak soruları da böylelikle cevap bulmuş oldu. Ankara'nın merkez ilçeleri de Meteoroloji genel müdürlüğü tarafından herhangi bir yarının yapılmadığı ilçeler olarak kayıtlara geçti.

2020/12/30/kahramankazan-001.jpg

KAHRAMANKAZAN'DA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?PURSAKLAR'DA HAVA DURUMU NASIL OLACAK? ÇUBUK'TA HAVA DURUMU NASIL OLACAK? ÇAMLIDERE'DE HAVA DURUMU NASIL OLACAK?KIZILCAHAMAM'DA HAVA DURUMU NASIL OLACAK?

Kahramankazan'da hava durumu nasıl olacak? Pursaklar'da hava durumu nasıl olacak? ? Çubuk'ta hava durumu nasıl olacak? Çamlıdere'de hava durumu nasıl olacak? Kızılcahamam'da hava durumu nasıl olacak? Soruları da meteorolojiden yapılan açıklama sonucunda cevap buldu. Buna göre, bu ilçelerden hiçbiri için yılbaşına dair herhangi bir uyarı yapılmadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün internet sitesinde, konuya dair gösterilen haritada, tüm ilçeler yeşil alan olarak yer aldı.

ANKARA HAVA DURUMU HABERLERİ MEDYA BAŞKENT'TE

Ankara hava durumu haberleri Medya Başkent'te. Ankara hava durumu haberlerini Medya Başkent'ten takip edebilirsiniz. Yine eklemek gerekir ki Medya Başkent üzerinden son dakika Ankara Haberlerine, Ankara'da asayiş haberlerine, Ankara'da Siyasi gelişmeler haberlerine, haberlerin Ankara ile ilgili olanlarına, Ankara Büyükşehir Belediyesi Haberlerine, Ankara İlçe Belediyesi haberlerine, Ankara'da yardım ve destek haberlerine, Ankara'da esnafa belediye yardımı haberlerine Medya Başkent Üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.