Hayvanların Patileri Büyücü Tavsiyesiyle Mi Kesiliyor?

Hayvanların Patileri Büyücü Tavsiyesiyle Mi Kesiliyor?

Hayvanların patileri büyücü tavsiyesiyle mi kesiliyor? Yurdun çeşitli yerlerinde patileri kesilen hayvanlar ve Ankara'da basılan büyücü evi akılları karıştırdı.

Hayvanların patileri büyücü tavsiyesiyle mi kesiliyor? 
Yurdun çeşitli yerlerinde patileri kesilen hayvanlar ve Ankara'da basılan büyücü evi akılları karıştırdı.

ANKARA'DA PATİ KESİLMESİ BÜYÜCÜ KAYNAKLI MI?

Ankara'da pati kesilmesi büyücü kaynaklı mı? Son zamanlarda bolca rastlanan dehşet verici bir haber. Kedi ve köpeklerin patileri kesilip, öylece sokağa atılıyor. Hayvanlar uğradıkları işkence sonucu, kurtarılmak istense bile tüm müdahalelere rağmen kurtarılamıyor. Başta Ankara olmak üzere, aynı şekilde katledilen hayvanların sayılarının çokluğu, akıllara "bu hayvanlar acaba büyü bozmak isteyenler tarafından mı bu hale getiriliyor" sorusunu getirdi.

haytap-tweet.png

Hayvan severlerin kurduğu Haytap adlı dernek de, yaptığı değerlendirmelerde aynı sonuca ulaşmış. Tarihin farklı zamanlarında, büyücülerin, büyüyü etkili ya da etkisiz hale getirmek için hayvanların uzuvlarının kesilmesi yönünde tavsiye verdiler. Son aylarda artan pati ve kuyruk kesilmesi haberleri de bu konudaki şüpheleri arttırdı.

ANKARA'DA KEDİNİN PATİSİ KESİLDİ

Ankara'da kedinin patisi kesildi, bir kedinin patileri ve kuyruğu kesildi, bir köpeğin patileri kesildi, Ankara'da hayvana işkence, Ankara büyücü, Ankara'da büyücünün evine yapılan baskında çok sayıda kedi ve köpek uygun olmayan şartlarda beslenirken görüldü, Ankara büyücü baskını gibi haberler son zamanlarda basında daha çok görülür oldu. İşte bu haberler nedeniyle büyücülerle hayvan patilerinin kesilmesi arasında bağlantı olduğundan şüphelenildi.

pati-kedi.jpg

Hayvan severler tarafından kurulan Haytap derneği de, konuya dair yaptığı paylaşımda, bu konuya dikkat çekti. Haytap'ın o paylaşımında "Tımarhanede olması gereken büyücüler aramızda gezmeye devam etmesine izin verdiğimiz sürece daha çok kedinin ayağı kuyruğu başı kesilecektir. Vahim olan ise hala büyücülerden sahtekarlardan medyumlardan medet uman bir toplum içinde yaşıyor olmamız" ifadeleri yer aldı.

Adana'nın Merkez Seyhan ilçesinden paylaşım yapan bir twitter kullanıcısı da, ilçede ayakları telle bağlanmış olarak kan akışı durdurulan bir kedinin işkenceye uğramış, içler acısı halinin görüntüsünü yayınlandı. Can çekişen masum kedi, yerinden kıpırdayamıyor bile. (Aşağıdaki görüntü hassas ve rahatsız edici öğeler içerebilir)

 

VETERİNERLER DE AÇIKLAMA YAPTI

Konuyla ilgili veterinerler de açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, akla gelen tek olasılığın büyü olduğu vurgusu yer aldı. Veterinerlere göre, patilerin kesilmesi bilinçli bir şekilde bıçakla yapılan bir iş. Eğer herhangi bir başka şekilde gerçekleşmiş olsa, mesela kapıya sıkışmış ya da araba çarpası sonucu patiler kesilmiş olsa, mutlaka bununla ilgili ikinci bir iz kalacağının altı çizildi.

Ankara'da bu konuyla ilgili gerçekleşen medyum operasyonunda da, Medyum olarak tanınan Sadiye Servet G. adlı kadının son derece olumsuz şartlarda yaşayan 20 köpek ve 16 kedi ele geçirilmişti. Polisle birlikte baskına katılan Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri kötü şartlarda bakılan hayvanlara el koymuştu.

Ankara büyü haberleri, Ankara'da büyücü haberleri, Ankara haberleri, haberler Ankara, Ankara'da pati kesildi haberleri, Ankara'da son dakika büyücü haberleri, Ankara'da medyum haberleri için Medya Başkent'i takip edebilir, bildirimleri açarak, son dakika yaşanan gelişme ve olayları ilk siz öğrenebilirsiniz.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.