Ankara'daki OSTİM Teknik Üniversitesi İle Azerbaycan Tarım bakanlığı Arasında Protokol

Ankara'daki OSTİM Teknik Üniversitesi İle Azerbaycan Tarım bakanlığı Arasında Protokol

Ankara'daki OSTİM Teknik Üniversitesi ile Azerbaycan Tarım bakanlığı arasında protokol. İşbirliği protokolü ile yenilikçi projeler ortaya koyulacak.

Ankara'daki OSTİM Teknik Üniversitesi ile Azerbaycan Tarım bakanlığı arasında protokol. İşbirliği protokolü ile yenilikçi projeler ortaya koyulacak.

OSTİM Teknik Üniversitesi ile Azerbaycan Tarım Bakanlığı Arasında ikili İş Birliği Protokol Töreni düzenlenecek.

OSTİM Teknik Üniversitesi ile Azerbaycan Tarım Bakanlığı arasındaki işbirliği protokolü töreni 19 Ocak 2021 tarihinde online olarak gerçekleşecek.

Törene; Tarım Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürü Hasan Özlü, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Dr. Nevzat Birişik, TARNET Genel Müdür yardımcısı Sönmez Buğra katılacak.

ostim-azerbaycan.jpeg

OSTİM TEKNİK ÜNİVERSİTESİNDEN;

OSTİM Teknik Üniversitesinden;

Mütevelli Heyet Başkanı/ OSTİM Vakfı Başkanı Orhan Aydın, Rektör Prof. Dr. Murat Yülek, Rektör Yardımcısı, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünsal Sığrı, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Turan Şişman, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Demiral Akbar, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serhan Dağtaş, Öğretim Görevlisi ve Uluslararası İlişkiler Ofisi Direktörü Bakhtiyar Najafov (Moderatör), Uluslararası İlişkiler Ofisi Koordinatörü Selim Girayalp katılacak.

Azerbaycan Tarım Bakanlığından ise; Tarım Bakanlığı Tarım, İlim ve İnovasyon Merkezinin Direktörü İmran Cümşüdov Tarım Bakanlığı Tarım, İlim ve İnovasyon Merkezinin Direktörü Fərman Kərimov, Tarım, İlim ve İnovasyon Merkezi Müdür Yardımcısı Samir Süleymanov, Tarım, İlim ve İnovasyon Merkezi Müdür Yardımcısı Əkbər Abbasov, Tarım, İlim ve İnovasyon Merkezi Müdür Yardımcısı Tariyel Pəhahov, Bakan Müşaviri Faiq Xudayev, Tarımsal Araştırma Enstitüsü Başkanı Nizami Hümmətov, Tarımsal Araştırma Enstitüsü Başkan Yardımcısı Atif Zamanov, Tarımsal Araştırma Enstitüsü Başkan Yardımcısı Axundzadə Hacı Vahid ve Tarımsal Araştırma Enstitüsü Uluslararası İlişkiler Ofis Müdürü katılacak.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.