27 Aralık 2020'de Ankara'da Su Arızası Var mı? Arıza Kaç Saat Sürecek? Ne Zaman Düzelecek? Kesinti Yaşanacak mı?

27 Aralık 2020'de Ankara'da Su Arızası Var mı? Arıza Kaç Saat Sürecek? Ne Zaman Düzelecek? Kesinti Yaşanacak mı?

27 Aralık 2020'de Ankara'da su arızası var mı? Arıza kaç saat sürecek? Ne zaman düzelecek? Kesinti yaşanacak mı?Sular kesiliyor mu? Su kesintisi Ankara haberleri

27 Aralık 2020'de Ankara'da su arızası var mı? Arıza kaç saat sürecek? Ne zaman düzelecek? Kesinti yaşanacak mı?
Sular kesiliyor mu?

Su kesintisi Ankara haberleri...

En güncel Ankara haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Başkent Ankara’da 27 Aralık tarihinde sular ne zaman kesilecek? Kaç saat sürecek? Hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Arıza ya da çalışma nedeniyle kesilen sular ne zaman geri gelecek? Haberimizde hangi ilçeler 27 Aralık tarihinde su kesintisini yaşayacak, kaç saat aralıklarla su kesintisi yaşanacak? Hepsini sizlerle paylaşıyoruz.

Havaların soğumasıyla birlikte tüm ülkede genel bir durum haline geldi su kesintileri ve her kentte olduğu gibi Başkent Ankara’da da zaman zaman su kesintileri yaşanıyor. Bu kesintiler kimi zaman bir arızaya bağlı oluyor, kimi zaman ise tadilat kaynaklı yaşanabiliyor. Kanalizasyon sistemleri ve su borularında yaşanan arızaya ise en çok zamansız ve şiddetli yağan yağmurlar neden oluyor.

BÜYÜK TADİLAT BAŞLADI!

aski-tadilat.jpg

Büyük tadilat başladı! Altyapı sorunlarını ortana kaldırmak isteyen ASKİ kanalizasyon ve su boruları hattında yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Bu kapsamda bakım yapılan boru hatlarının etkilendiği ilçe ve mahallelerde kontrollü ve zamanlı su kesintileri yaşanmaya başladı. Başkent Ankara’da yaşayanların merak ettiği, “27 Aralık tarihinde hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak?” sorusunun cevabı ise hazır.

su-kesintisi.jpg

27 ARALIK TARİHİNDE ANKARA’DA HANGİ İLÇELERDE SU ARIZASI YAŞANACAK?

27 Aralık tarihinde Ankara’da hangi ilçelerde su arızası yaşanacak? Ankaralılar bu sorunun cevabını internet üzerinden araştırma başladılar. Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Resmi internet sitesi üzerinden her gün bilgilendiriyor. Bilhassa acil tadilat gerektiren, bakım ve onarım yapılması için hemen devreye girilen bölgelerdeki kesintiler hakkında detaylı bilgi veriliyor.

aski.jpg

27 ARALIK TARİHİNDE ANKARA’DA SU ARIZASI NE ZAMAN BİTECEK?

27 Aralık tarihinde Ankara'da su kesintisi ne zaman bitecek? Başkent Ankara’da su kesintisinin yaşanacağı saatleri bildiren Ankara Su ve Kanalizasyon idaresinden alınan verilere göre, büyük bir arıza olmadığı takdirde birkaç saatlik su kesintisi yaşanıyor. Resmi internet sitesinin verdiği bilgilerde tadilat saatleri genelde saat 17.00’den önce son buluyor. Ankara’da su kesintisinin yaşanacağı ilçe ve saatler düzenli olarak paylaşılıyor.

ankara-su-kesintisi.jpg

27 ARALIK TARİHİNDE ANKARA'DA SU KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

27 Aralık tarihinde Ankara'da su kesintisi yaşanacak ilçeler ise şu şekilde:

AKYURT Büğdüz Mahallesi Çankırı Bulvarı şebeke hattında oluşan arıza nedeniyle su kesintisi yaşanacaktır. Büğdüz Mahallesi ve Çankırı Bulvarı su kesintisinden etkilenecektir.

Arıza Tarihi: 27.12.2020 11:00:00

Tamir Tarihi: 27.12.2020 16:00:00

NALLIHAN ilçesi Yazı mahallesi Karagülle caddesinde içme suyu şebekesinin çalışmaları sırasında meydana gelen arızada 75lik PVC dağıtım şebeke hattında bir arıza oluşmuştur. Bu arızanın giderilmesi nedeniyle bölgede su kesintisi yaşanacaktır.

Hacıbey mahallesi, yazı mahallesi, Nasuh Paşa Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aliağa Mahallesi yaşanacak olan su kesintisinden etkilenecektir.

Arıza Tarihi: 27.12.2020 13:30:00

Tamir Tarihi: 27.12.2020 17:00:00

ÇANKAYA Hilal Mahallesi Aleksender Dupçek Caddesi p6 pompa istasyonunda enerji nedeniyle pompa arızası yaşanmaktadır. Bu arıza nedeniyle, Oran şehri İlkbahar Mahallesi, Aşağı Dikmen Mahallesi, Yukarı Dikmen ve Hilal Mahallesi su kesintisinden etkilenecektir.

Arıza Tarihi: 27.12.2020 15:00:00

Tamir Tarihi: 27.12.2020 21:00:00

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.