28 Aralık 2020'de Ankara'da Su Arızası Var mı? Arıza Kaç Saat Sürecek? Ne Zaman Düzelecek? Kesinti Yaşanacak mı?

28 Aralık 2020'de Ankara'da Su Arızası Var mı? Arıza Kaç Saat Sürecek? Ne Zaman Düzelecek? Kesinti Yaşanacak mı?

28 Aralık 2020'de Ankara'da su arızası var mı? Arıza kaç saat sürecek? Ne zaman düzelecek? Kesinti yaşanacak mı? Su kesintisi Ankara haberleri...

28 Aralık 2020'de Ankara'da su arızası var mı? Arıza kaç saat sürecek? Ne zaman düzelecek? Kesinti yaşanacak mı? Su kesintisi Ankara haberleri...

28 Aralık 2020'de Ankara'da su arızası var mı? Arıza kaç saat sürecek? Ne zaman düzelecek? Kesinti yaşanacak mı? Sular kesiliyor mu? Su kesintisi Ankara haberleri

istanbul-su-kesintisi-22-aralik-sali-istanbulda-sular-ne-zaman-gelecek-iski-planli-kesinti.jpg

En güncel Ankara haberlerini sizlerle paylaşıyoruz. Başkent Ankara’da 28 Aralık tarihinde sular ne zaman kesilecek? Kaç saat sürecek? Hangi ilçe ve mahalleler etkilenecek? Arıza ya da çalışma nedeniyle kesilen sular ne zaman geri gelecek? Haberimizde hangi ilçeler 28 Aralık tarihinde su kesintisini yaşayacak, kaç saat aralıklarla su kesintisi yaşanacak? Hepsini sizlerle paylaşıyoruz.

su-kesintisi.jpg

Havaların soğumasıyla birlikte tüm ülkede genel bir durum haline geldi su kesintileri ve her kentte olduğu gibi Başkent Ankara’da da zaman zaman su kesintileri yaşanıyor. Bu kesintiler kimi zaman bir arızaya bağlı oluyor, kimi zaman ise tadilat kaynaklı yaşanabiliyor. Kanalizasyon sistemleri ve su borularında yaşanan arızaya ise en çok zamansız ve şiddetli yağan yağmurlar neden oluyor.

BÜYÜK TADİLAT BAŞLADI!

2020/12/27/aski-tadilat.jpg

Büyük tadilat başladı! Altyapı sorunlarını ortana kaldırmak isteyen ASKİ kanalizasyon ve su boruları hattında yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Bu kapsamda bakım yapılan boru hatlarının etkilendiği ilçe ve mahallelerde kontrollü ve zamanlı su kesintileri yaşanmaya başladı. Başkent Ankara’da yaşayanların merak ettiği, “28 Aralık tarihinde hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak?” sorusunun cevabı ise hazır.

2020/12/27/su-kesintisi.jpg

28 ARALIK TARİHİNDE ANKARA’DA HANGİ İLÇELERDE SU ARIZASI YAŞANACAK?

28 Aralık tarihinde Ankara’da hangi ilçelerde Arızası yaşanacak? Ankaralılar bu sorunun cevabını internet üzerinden araştırma başladılar. Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Resmi internet sitesi üzerinden her gün bilgilendiriyor. Bilhassa acil tadilat gerektiren, bakım ve onarım yapılması için hemen devreye girilen bölgelerdeki kesintiler hakkında detaylı bilgi veriliyor.

2020/12/27/aski.jpg

28 ARALIK TARİHİNDE ANKARA’DA SU ARIZASI NE ZAMAN BİTECEK?

28 Aralık tarihinde Ankara'da su arızası ne zaman bitecek? Başkent Ankara’da su kesintisinin yaşanacağı saatleri bildiren Ankara Su ve Kanalizasyon idaresinden alınan verilere göre, büyük bir arıza olmadığı takdirde birkaç saatlik su kesintisi yaşanıyor. Resmi internet sitesinin verdiği bilgilerde tadilat saatleri genelde saat 17.00’den önce son buluyor. Ankara’da su kesintisinin yaşanacağı ilçe ve saatler düzenli olarak paylaşılıyor.

2020/12/27/ankara-su-kesintisi.jpg

28 ARALIK TARİHİNDE O İLÇELERDE SU KESİNTİSİ YAŞANACAK İLÇELER

28 Aralık tarihinde su kesintisi yaşanacak ilçeler ise şu şekilde:

POLATLI ilçesinin Şehitlik Mahallesi, Ulubatlı Hasan Caddesi Şehitler Parkı içi dağıtım şebekelerinde hat arızasından dolayı su kesintisi yapılacaktır. Gazi Mahallesi’nin bir bölümü ile Şehitlik Mahallesi bu kesintiden etkilenecektir.

Arıza Tarihi: 28.12.2020 05:00:00

Tamir Tarihi: 28.12.2020 12:00:00

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.