24 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi

24 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi

24 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi Etimesgut Elektrik Kesintisi Akyurt Elektrik Kesintisi.

24 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi Etimesgut Elektrik Kesintisi Akyurt Elektrik Kesintisi. 

Ankara Ve İlçelerinde Elektrik Kesintileri

Ankara ve ilçelerinde elektrik kesintileri, eğer önceden planlı ise, çeşitli yollarla öğrenebiliyor. Medya Başkent üzerinden, planlı elektrik kesintilerine dair bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Bugün de birçok ilçenin çeşitli mahallelerinde elektrik kesintileri var. bunlar var olan elektrik arızalarının giderilmesi için önceden planlanan kesintiler. Kesintilerin kaçta başlayıp, kaçta sonlanacağı yine medya başkent üzerinden takip edebileceğiniz bilgiler arasında.

ÇANKAYA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Bu kapsamda Ankara'nın merkez ilçelerinden başlamak gerekirse, Çankaya'da elektrik kesintisi yapılacak mahalleler, aşağıdaki gibi açıkladı. Çankaya elektrik kesintisi

Çankaya Merkez mahallelerinden Namık Kemal Mahallesindeki 92. sokakta bugün saat 13 ile 17 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak ve arıza giderilinceye kadar sokak sakinlerine elektrik verilmeyecek. Eğer çalışma planlanandan erken biterse, Çankaya namık Kemal Mahallesi 92. sokakta elektrik verilecek.

24 Ocak 2021 Etimesgut Elektrik Kesintisi

Ankara ilçelerinden Etimesgut da elektrik kesintisinin yaşanacağı ilçelerden biri. Gün boyu çeşitli saatlerde Etimesgut elektrik kesintisi yaşayacak. Etimesgut'a bağlı Eryaman'daki Caferağa sokakta sabah 09.30 ile öğleden sonra 15.30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak. Arızanın giderilmesinin ardından Caferağa sokağa elektrik tekrar verilecek.

24 Ocak 2021 Akyurt Elektrik Kesintisi

Ankara'nın Akyurt ilçesinde de 24 Ocak 2021 Akyurt Elektrik Kesintisi yaşanacak. Planlı olan elektrik kesintisi, Akyurt'taki Büğdüz mahallesinin tamamında sabah saat 09,15'te başlayacak ve 14,15'e kadar Büğdüz mahallesinin tamamına elektrik verilmeyecek.

Haber Editörü

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.