23 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi Mamak Elektrik Kesintisi Keçiören Elektrik Kesintisi

23 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi Mamak Elektrik Kesintisi Keçiören Elektrik Kesintisi

23 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi Mamak Elektrik Kesintisi Keçiören Elektrik Kesintisi. Etimesgut elektrik kesintisi

23 Ocak 2021 Ankara'da Elektrik Kesintisi Çankaya'da Elektrik Kesintisi Mamak Elektrik Kesintisi Keçiören Elektrik Kesintisi. Etimesgut elektrik kesintisi.

ANKARA VE İLÇELERİNDE ELEKTRİK KESİNTİLERİ

Ankara ve ilçelerinde elektrik kesintileri, eğer önceden planlı ise, çeşitli yollarla öğrenebiliyor. Medya Başkent üzerinden, planlı elektrik kesintilerine dair bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

bugün de birçok ilçenin çeşitli mahallelerinde elektrik kesintileri var. bunlar var olan arızalarının giderilmesi için önceden planlanan kesintiler. Kesintilerin kaçta başlayıp, kaçta sonlanacağı yine medya başkent üzerinden takip edebileceğiniz bilgiler arasında.

2021/01/17/elektrik.jpgÇANKAYA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Bu kapsamda Ankara'nın merkez ilçelerinden başlamak gerekirse, Çankaya'da elektrik kesintisi yapılacak mahalleler, aşağıdaki gibi açıkladı. Çankaya elektrik kesintisi

23 Ocak 2020 tarihinde Ankara'nın Çankaya ilçesinde herhangi bir elektrik kesintisi yapılmayacak.

ALTINDAĞ ELEKTRİK KESİNTİSİ

Altındağ ilçesinde de hangi mahallelerde elektrik kesileceği yine önceden açıkladı. Altındağ elektrik kesintisi. Ancak 23 Ocak tarihinde Ankara'nın Altındağ İlçesinde elektrik kesintisi olmayacak.

MAMAK ELEKTRİK KESİNTİSİ

Mamak ilçesi de elektrik kesintilerinin yaşanmayacağı ilçelerden biri. Mamak elektrik kesintisi.

Başkent EDAŞ'tan yapılan açıklamada, Mamak'ta 23 Ocak 2021 tarihinde herhangi bir elektrik kesintisi olmayacağı duyuruldu. 

KEÇİÖREN ELEKTRİK KESİNTİSİ

Keçiören ilçesinde de gün boyu çeşitli mahallelerde elektrik kesintileri yaşanacak mı? Keçiören elektrik kesintisi

Ankara'nın Keçiören ilçesinde de 23 Ocak 2021 tarihi itibarıyla herhangi bir elektrik kesintisi henüz planlanmamış.

SİNCAN ELEKTRİK KESİNTİSİ

Sincan da elektrik kesintisinin yaşanabileceği Ankara merkez ilçelerinden biri. Ancak Sincan için de 23 Ocak 2021 tarihi için herhangi bir planlı elektrik kesintisi olmayacağı duyuruldu. Sincan elektrik kesintisi olmayacak.

GÖLBAŞI ELEKTRİK KESİNTİSİ

Ankara ilçelerinden Gölbaşı da elektrik kesintisinin yaşanacağı ilçelerden biri olarak duyurulmadı. Dolayısıyla Gölbaşı elektrik kesintisi yaşanmayacak ilçelerden biri.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.